Anasayfa / Hazırlık Maçları / Yeni Zelanda – İtalya İddaa Tahmini 21.08.23

Yeni Zelanda – İtalya İddaa Tahmini 21.08.23

Hazırlık Maçları kapsamında Çin’de düzenlenen turnuvada Yeni Zelanda Pazartesi günü saat 12:30’da İtalya ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de Betroad Yeni Zelanda lehine 17.5 handikap belirlemişler.

Yeni Zelanda genelde uluslararası turnuvalara katılan ve o turnuvalara renk getiren ülkelerden birisi. Hazırlık döneminde de bu performanslarını sürdüreceklerine dair sinyaller verdiler. Çıktıkları 5 maçtan 4 tanesinde kendi sikletlerinde rakiplere karşı oynamışlar, kaybetseler de yüksek direnç ortaya koymuşlardı, güçlü Kanada’dan ise tam 31 sayı fark yemişlerdi. Son 2 maçta Çin’e 68-69 ile kaybederken Shenzhen kulübünü ise 67-77’lik skorla farklı geçmişlerdi.

İtalya ise hazırlık döneminin kesinlikle en formda en diri takımı. Altıda altı yaptılar şuana kadar! Son 4 maçlarından 3 tanesinde Sırbistan, Yunanistan, Brezilya gibi önemli rakipleri devirdiler. Ancak bu galibiyetlerin tamamının tek haneli farklarla geldiğinin de altını çizelim. Son olarak Brezilya’yı NBA oyuncuları Fontecchio’nun skorer oyunu liderliğinde 93-87’lik skorla geçmeyi başarmışlardı. 

Her ne kadar iki takım arasında kağıt üstünde bir kalite ve seviye farkı olsa da Yeni Zelanda’nın görünenden daha yüksek bir yüksek bir potansiyele sahip olduğunu, kolay pes etmeyen bir rakip olduklarını biliyoruz. Ellerindeki Cameron, Delany, Isaac Fotu, Ngatai, Wetzell gibi silahlarla İtalya karşısında da işi sıkı tutacaklarını, kaybetseler de ciddi farklar görmeyeceğimizi tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: MS 1 (+17.5) – 1.65
Betroad Oranı: MS 1 (+17.5) – 1.90
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

İspanya Liga Endesa iddaa tahmin ve analizleri

UCAM Murcia – Tenerife İddaa Tahmini 30.09.23

İspanya Liga Endesa 3. hafta mücadelesinde UCAM Murcia Cumartesi günü saat 21:45’de Tenerife ile karşılaşacak. …