Anasayfa / Aliağa Petkimspor / Yukatel Merkezefendi Belediyesi – Aliağa Petkimspor İddaa Tahmini 16.09.23

Yukatel Merkezefendi Belediyesi – Aliağa Petkimspor İddaa Tahmini 16.09.23

Hazırlık Maçları kapsamında düzenlenen Ege Cup turnuvasında Yukatel Merkezefendi Belediyesi Cumartesi günü saat 13:00’da ev sahibi konumundaki Aliağa Petkimspor ile karşılaşacak. intobet toplam sayı limitini 165.5 olarak açıklamışken İddaa ise bu maça oran açmamış.

Merkezefendi koç Aktaş ile yola devam ediyor ve yine yüksek potansiyelli yabancıların yer aldığı can yakabilecek bir kadro kurdular. Hazırlık maçlarında şuana kadar sergiledikleri performanslarla da bu beklentinin altını doldurdular diyebiliriz. Yeni kısalar Hudson ve Robinson’un liderliğinde pota altında Oturu ve Pecarski’yi çok verimli kullanıp yüksek skorlara rahatlıkla ulaşıyorlar. Bu turnuvadaki ilk maçlarında da dişli rakiplerden birisi olan Bahçeşehir karşısında iyi direnmişler ama 97-104 ile kaybetmekten kurtulamamışlardı. 

İzmir temsilcisi ise koç Gören ile yola devam ediyor ve hedefleri geçen sezon yaşadıkları düşme tehlikesinden bu kez uzak kalmak. Kadrolarına baktığımızda Efianayi, Khyri Thomas, Aldridge, Simmons ve tabiki Zoriks öne çıkması beklenen isimler. Ancak Letonya ile milli görevde olduğu için izinli, kadroya katılmadı. Yerli rotasyonları da fena değil, Yunus Emre, Tayfun, Emre Tanışan ve Mahir var ellerinde. Buradaki ilk maçlarında bizlere yüksek tempoda bir mücadele izletmişler ama denk rakiplerinden Manisa’ya 91-100’lük skorla kaybetmekten kurtulamamışlardı. 

İki takım da yeni yabancılarla yola çıkıyorlar ve elbette adaptasyon süreci devam ediyor. Bu yolda da özellikle son maçlarda savunmada zorlandıklarını, yumuşak kaldıklarını gördük. Bunun yanında etkili kısalara sahipler ve tempo konusunda da sürekli talepkar moddalar. Bir tarafta Efianayi ve Thomas, diğer tarafta Hudson ve Robinson varken bu maçta da temponun yüksek olacağını, bizlere bol skorlu, keyifli bir mücadele izlettireceklerini tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: –
intobet Oranı: ÜST (165.5) – 1.72
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

İsrail Winner Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Hapoel Beer Sheva – Bnei Herzelia İddaa Tahmini 26.05.24

İsrail Winner Ligi kaybedenler etabı son maçında Hapoel Beer Sheva Pazar günü saat 19:00’da Bnei …