Anasayfa / 2019 FIBA Dünya Kupası / ABD – Türkiye İddaa Tahmini 03.09.19

ABD – Türkiye İddaa Tahmini 03.09.19

Dünya Kupası 4.gün mücadelesinde ABD Salı saat 15:30’da Türkiye ile karşılaşacak. İddaa Türkiye lehine 16.5 handikap belirlemişken Bets10 ise handikapı 14.5 olarak açıklamış.

ABD ilk maçta Çekya karşısında zaman zaman ufak bocalamalar yaşasa da ikinci yarı ile birlikte rotasyon derinliği ile beraber atletizm ve tempo farkını net olarak hissettirmişti. Walker takımını çok iyi organize ederken Tatum, Barnes ve Turner gibi isimler net olarak atletizm artı fiziksel olarak üstünlük sağlıyorlar rakiplerine. Ayrıca koç Popovich etkisiyle savunmayı da çok ciddiye alan bir ABD var karşımızda.

Millilerimiz ise mental olarak zor olan ilk maçta Japonya karşısında hata yapmamış ve iyi başladığı maçı 19 sayı farkla kazanarak moralli bir giriş yapmıştı turnuvaya. Sakatlığından dolayı dinlendirilen Wilbekin’in bu maçta dönmesi bekleniyor ve formda Ersan liderliğinde Cedi ile Furkan’ın da artık daha fazla sorumluluk alarak ön plana çıkmalarını bekliyoruz. Semih ise maalesef halen hayal kırıklığı.

Cedi, Furkan ve Ersan gibi ABD’li oyuncuları çok iyi tanıyan oyuncularımız var. Ancak onlar bile atletizm ve tempo konusunda zorlanacaklardı. Savunmada da işleri sıkı tutan ABD karşısında özellikle çemberi korumada sorun yaşayacağımızı, Walker ile Mitchell’in potaya atakları artı Turner ile Barnes’ın pota altındaki etkinliği ile canımızı çok sıkacaklarını düşünüyorum. Rotasyona dönmek zorunda kaldığımız anlarda Çekya gibi bize de net üstünlük kurarak farkı açacaklarını ve maç sonunda handikapı aşarak kazanacaklarını düşünüyorum.

İddaa Oranı: MS 1 (-16.5) / 1.40
Bets10 Oranı: MS 1 (-14.5) / 1.44
Güven İndeksi: 9/10

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında basketboltahmin

basketboltahmin

Mutlaka bakın

Fiba Eurocup Basketboltahmin.net iddaa tahmin ve analizleri

Leiden – Bahçeşehir Koleji İddaa Tahmini 29.01.20

FIBA Europe Cup ikinci etap 5.hafta mücadelesinde Leiden Çarşamba saat 22:00’da temsilcimiz Bahçeşehir Koleji ile …