Anasayfa / AEK Atina / AEK – Cluj Napoca İddaa Tahmini 08.09.23

AEK – Cluj Napoca İddaa Tahmini 08.09.23

Hazırlık Maçları kapsamında tarafsız sahada, Peristeri Hall’da oynanacak mücadelede AEK Cuma günü saat 20:15’de Cluj Napoca ile karşılaşacak. intobet Yunan ekibinin galibiyeti için oranı 1.57 olarak açıklamışken İddaa ise bu maça oran açmamış.

AEK koç Plaza’yı takımın başına getirerek kadrosunu da önemli ölçüde güçlendirdi ve hem ESAKE’de hem de BCL’de son 4 hedefiyle yola devam ediyorlar. Yenilenen kadrolarına baktığımızda Justin Tillman, Chasson Randle, Jordan McRae, Ben McLemore, Langston Hall, Kabengele öne çıkan isimler konumundalar. Bir diğer önemli isimleri Kuzminskas ise halen milli takımda olduğu için kampa katılmadı. 

Cluj ise yeni sezonda yine EuroCup’da Romanya’yı temsil edecek. Onlar son hazırlık maçlarında genç oyunculardan kurulu Mega’yı zorlansalar da 77-83 ile geçmişlerdi. Koç Silvasan ile yola devam ediyorlar ve kadrolarına baktığımızda Guzman, Cate, Richard, Stipanovic yine öne çıkması beklenen isimler olacaklar. Bryce Jones, Seeley, Eddie üçlüsü de yeni transferler olarak özellikle hücumda takımın güvendiği isimler olacaklar kuşkusuz. 

Kağıt üstünde iki takım arasında net bir kalite ve seviye farkı olduğunu düşünüyorum. AEK her ne kadar Kuzminskas’dan yoksun olsa da McLemore, McRae, Randle guard üçlüsü ile gerçekten heyecan verici bir takım ki Kabengele’nin de Avrupa’da nasıl performans göstereceğini merakla bekliyorum. Bu maçta dişlerine göre bir rakip olan Cluj karşısında hata yapmayacaklarını ve kazanacaklarını tahmin ediyorum. Yine de bir hazırlık maçı olması ve takımın tamamının yeni olması nedeniyle handikap riskine girmeyeceğim. 

İddaa Oranı: –
intobet Oranı: MS 1 – 1.57
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Basketboltahmin.net iddaa tahminleri ve analizleri

Fransa – Avustralya İddaa Tahmini 21.07.24

Orleans kentinde oynanacak Hazırlık Maçı‘nda Fransa Pazar günü saat 22:00’da Avustralya ile karşılaşacak. Hem İddaa …