Anasayfa / Aguada / Aguada – CA Penarol İddaa Tahmini 07.06.24

Aguada – CA Penarol İddaa Tahmini 07.06.24

Uruguay Ligi final serisi ikinci maçında Aguada Cuma günü saat 03:15’de CA Penarol ile karşılaşacak. İddaa ev sahibinin galibiyeti için oranı 1.45 olarak açıklamışken Bets10 ise oranı 1.61 olarak belirlemiş.

Aguada seriye dezavantajlı başlayan taraftı. Ama ilk maçı deplasmanda oynamalarına rağmen etkili bir savunma performansı eşliğinde rakiplerini devirmeyi başardılar. Evet epey zorlandılar ama son nefeste de olsa 65-66’lık skorla kazanarak servis kırmayı başardılar. Artık sadece evlerinde kazanarak kupaya uzanabilirler. İlk maçta Rudd 18 sayı, 5 ribaund, Vidal 16 sayı, 9 ribaund ve Sims 11 sayı, 4 asist ile galibiyeti getiren başlıca isimlerdi.

Penarol seriye avantajlı başlayan taraftı, ilk maçı evlerinde oynamanın artısına sahiplerdi ancak bunu kullanamadılar. Rakibin sert savunması karşısında çok zorlandıkları ilk maçı taraftarlarının desteğine rağmen son anlarda 65-66’lık skorla kaybettiler, keyifler kaçtı. Artık kupaya uzanabilmek için rakiplerini en az bir kere deplasmanda yenmeleri gerekiyor. O ilk maçta Granger 19 sayı, 7 asist, Serres 16 sayı, 8 ribaund Washington 10 sayı, 4 ribaund ile direnen başlıca isimlerdi. 

İlk maçta da gördük çekişmeli bir seri bizi bekliyor. Ancak deplasmanda kazanan Aguada elbette hem skor üstünlüğünü hem de psikolojik üstünlüğü ele geçirmiş oldu. Artık evlerinde kazanmaya devam ederek, deplasman maçlarını önemsemeden kupaya uzanabilirler. Bu avantajlarını korumak ve ilk maçta gelen deplasmanda galibiyetini anlamlı kılmak için bu maçı da kazanmak isteyeceklerini ve Rudd, Vidal, Sims üçlüsünün liderliğinde bunu başarabileceklerini öngörüyorum. 

İddaa Oranı: MS 1 – 1.45
Bets10 Oranı: MS 1 – 1.61
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Almanya BBL Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Alba Berlin – FC Bayern Munich İddaa Tahmini 12.06.24

Almanya easyCredit BBL final serisi 3. maçında Alba Berlin Çarşamba günü saat 21:30’da FC Bayern …