Anasayfa / Gigantes de Carolina / Gigantes de Carolina – Mets de Guaynabo İddaa Tahmini 07.06.24

Gigantes de Carolina – Mets de Guaynabo İddaa Tahmini 07.06.24

Porto Riko Ligi B grubu mücadelesinde Gigantes de Carolina Cuma günü saat 03:00’da Mets de Guaynabo ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de intobet misafir takım lehine 3.5 handikap belirlemişler. 

Carolina ligin formda takımlarından birisi, son 5 maçlarını üst üste kazanarak geliyorlar bu maça da. B sayede de galibiyet oranlarını yüzde 53.8 yaptılar ve grupta 3. sırada kendilerine yer buldular. Ayrıca evlerindeki performanslarına baktığımızda da 3 maçtır kaybetmediklerini görüyoruz. Son olarak Caguas’ı konuk etmişler ve 97-92 ile kazanmayı bilmişlerdi. O maçta Waters 26 sayı, 5 as,st, James Jr. 24 sayı, 16 ribaund ve Goodwin 16 sayı, 8 asist ile galibiyeti getiren başlıca isimlerdi. 

Guaynabo da aslında iyi durumda diyebiliriz, son 4 maçlarından 3 tanesini kazandı ve bu sayede de 13 galibiyetle kendilerine zirve yarışında yer buldular. Şuanda yüzde 59.1 kazanma oranı ile zirvede yer alıyorlar. Ancak konu deplasman karnelerine gelince işlerin yolunda olmadığını söylemek lazım. Son 4 maçlarından 3 tanesini kaybettiler evden uzakta. Son olarak konuk oldukları Cangrejeros’dan ise 12 sayı fark yemişlerdi! 

İki takım arasında bir siklet farkı olduğunu söylemek haksızlık olur. Zaten puan tablosuna bakınca da bir denklik olduğunu söylemek yanlış olmaz. Ancak şu da bir gerçek ki Carolina son dönemde rakibine göre çok daha formda, özellikle iç saha maçlarında. Buna zıt olarak Guaynabo ise deplasmanlarda zorlanıyor. Bu tabloda da ibrenin ev sahibine doğru kaydığını rahatlıkla söyleyebiliriz. Kazanırken düşük handikapı da geçmelerini bekliyorum. 

İddaa Oranı: MS 1 (-3.5) – 1.67
intobet Oranı: MS 1 (-3.5) – 1.85
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Kanada Basketbol Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Winnipeg Sea Bears – Vancouver Bandits İddaa Tahmini 20.06.24

Kanada Ligi Batı Konferansı mücadelesinde Winnipeg Sea Bears Perşembe günü saat 03:00’da Vancouver Bandits ile …