Anasayfa / Amartha / Amartha Hangtuah – Satria Muda İddaa Tahmini 31.05.24

Amartha Hangtuah – Satria Muda İddaa Tahmini 31.05.24

Endonezya Ligi mücadelesinde Amartha Hangtuah Cuma günü saat 14:00’da Satria Muda ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de Rexbet ev sahibi lehine 9.5 handikap belirlemişler. 

Amartha son dönemin formsuz ekiplerinden birisi. Son 5 maçlarını üst üste kaybettiler ve bu nedenle de 6 galibiyette kaldılar, 10. sırada yer alıyorlar. Evlerinde bile maç kazanmakta zorlandıklarını biliyoruz, son 2 iç saha maçlarında Rans’a 8 sayı ve Pelita’ya 7 sayı farkla kaybetmişlerdi. 26 Mayıs’daki son sınavlarında ise konuk oldukları Dewa karşısında hiç varlık gösterememişler ve potalarında 129 sayı yerken, tam 38 sayı farkla hezimete uğramışlardı. 

Satria ise rakibinin aksine formda, çıkışa geçti son dönemde. Buraya 2 galibiyetlik mini bir seriyle geliyorlar ve bu sayede de 11 galibiyete ulaşarak 6. sırada yer aldılar, hedefledikleri üzere play-off potasındalar. Deplasman karnelerine baktığımızda ise son olarak güçlü rakiplerden Solo’ya 11 sayı farkla kayetmişlerdi. Geçen hafta ise konuk ettikleri Rans’ı tam 29 sayı farkla geçerek şov yaptıklarını gördük. Shaw 19 sayı, 10 ribaund, Henry 16 sayı, 6 ribaund, 6 asist ve Diagne 15 sayı, 11 ribaund ile galibiyeti getiren başlıca isimlerdi.

İki takım daha yeni, 24 Mayıs’da Satria’nın sahasında karşılaşmışlardı. Ev sahibi ekip kalite farkını net olarak sahaya koyunca, 89-73 gibi dominant bir skorla kazanmayı bilmişti. Belki bu kez deplasmanda o kadar ezici bir üstünlük kuramayabilirler ama ben yine de Shaw, Henry, Diagne gibi formda silahların liderliğinde üstünlüklerini kabul ettireceklerini, çift haneli farkları bir kez daha bulabileceklerini düşünüyorum. 

İddaa Oranı: MS 2 (-9.5) – 1.64
Rexbet Oranı: MS 2 (-9.5) – 1.81
Güven Endeksi: 6Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Almanya BBL Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Alba Berlin – FC Bayern Munich İddaa Tahmini 12.06.24

Almanya easyCredit BBL final serisi 3. maçında Alba Berlin Çarşamba günü saat 21:30’da FC Bayern …