Anasayfa / Barangay Ginebra / Meralco – Barangay Ginebra İddaa Tahmini 31.05.24

Meralco – Barangay Ginebra İddaa Tahmini 31.05.24

Filipinler Ligi yarı final serisi 7. ve son maçında Meralco Cuma günü saat 14:30’da Barangay Ginebra ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de Betroad ev sahibi lehine 4.5 handikap belirlemişler. 

Meralco 3. sıradan geldiği için seriye dezavantajlı başlayan taraftı. Ancak 6 maç boyunca deplasmanda aldıkları iyi sonuçlarla rakiplerinden saha avantajını kaptılar, nitekim bu karar maçını evlerinde oynama şansına sahipler. 6. ve son maçta rakiplerini deplasmanda 81-86 ile yendiklerini hatırlatalım. O maçta Quinto 23 sayı, Newsome 21 sayı, 4 ribaund ve Maliksi 14 sayı, 6 ribaund ile galibiyeti getiren başlıca isimlerdi.

Barangay ise sezonu 2.sırada bitirdiği için seriye avantajlı başlamıştı aslında. Ancak 6 maç boyunca bu avantajı koruyamadılar ve şimdi tamam mı devam mı maçına deplasmanda çıkmak durumundalar. 6. maçta, evlerinde 3-2 öndeyken seriyi bitirme şansları vardı ama 5 sayı farkla kaybederek bu şansı değerlendiremediler… O maçta Aguilar 19 sayı, 7 ribaund, Standhardinger 19 sayı, 8 ribaund ve Ahanmisi 13 sayı, 9 ribaund ile direnen başlıca isimlerdi.

İki takım arasındaki denkliği serideki 6 maç boyunca gördük. Ancak Meralco son maçı deplasmanda 5 sayı farkla kazanarak seriyi eşitlediği gibi son maçı evinde oynama fırsatını da yakalamış oldu. Dolayısıyla psikolojik üstünlük de onların elinde olacak. Evlerinde taraftar desteği ile çıkacakları bu maçta son topa kadar işin içinde olacaklarını, kaybetseler bile handikapta kalabileceklerini tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: MS 1 (+4.5) – 1.60
Betroad Oranı: MS 1 (+4.5) – 1.79
Güven Endeksi: 6Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Porto Riko Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Piratas de Quebradillas – Capitanes de Arecibo İddaa Tahmini 23.06.24

Porto Riko Ligi A grubu mücadelesinde Piratas de Quebradillas Pazar günü saat 03:00’da Capitanes de …