Anasayfa / Atlanta Hawks / Atlanta Hawks – Milwaukee Bucks İddaa Tahmini 31.03.24

Atlanta Hawks – Milwaukee Bucks İddaa Tahmini 31.03.24

NBA Doğu Konferansı mücadelesinde Atlanta Hawks Pazar günü saat 02:30’da Milwaukee Bucks ile karşılaşacak. Hem iddaa hem de intobet toplam sayı limitini 220.5 olarak açıklamışlar. 

Hawks konferansın orta altı takımlarından birisi. Young’dan yoksun olmalarına rağmen son 4 maçlarını üst üsts kazanarak bir çıkış yakaladılar. Bu sayede de 34 galibiyete ulaştılar ve play-in potasındaki yerlerini sağlamlaştırdılar. Evlerindeki 4 maçlık galibiyet serisine baktığımızda ortak noktanın yüksek skor olduğunu da görebiliriz. O maçlarda bize sırasıyla 223, 238, 226, 245 sayı izletmişlerdi. Bu maçta Young dışında Okongwu, Johnson, Gueye, Griffin, Bufkin gibi isimlerden de faydalanamayacaklar. 

Bucks cephesinde ise işler yolunda diyebiliriz, son 2 maçlarını üst üste kaybetmiş olsalar da 46 galibiyetle 2. sırada yer almayı bildiler. Diğer yandan deplasman karnelerinin sıkıntılı olduğunu da belirtelim. Son 3 maçlarını üst üste kaybettiler. Bu maçların ikisinde ise ortak nokta yüksek tempo ve bol skordu, sırasıyla bize 223 ve 241 sayı izletmişlerdi. Bu maçlarda iki süper yıldızlarından birisi Lillard’dan faydalanamayacaklar, başka önemli eksikleri yok. 

İki takım arasında elbette kağıt üstünde farklar var. Evet bir tarafta Lillard diğer tarafta Young yok ama Bucks’ın elinde halen Giannis gibi bir süper yıldız var! Ben yine de işin handikap ve taraf bahsi taraflarını riskli görüyorum. Diğer yandan iki takımın da son maçlarda sergiledikleri yüksek tempolu ve hücum odaklı basketbolu dikkate alacağım, tercihimi de bu nedenle üst seçeneğinden yana kullanacağım. 

İddaa Oranı: ÜST (220.5) – 1.49
intobet Oranı: ÜST (220.5) – 1.67
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

FIBA Şampiyonlar Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Tenerife – Tofaş İddaa Tahmini 17.04.24

FIBA Şampiyonlar Ligi çeyrek final serisi 3. ve son maçında Tenerife Çarşamba günü saat 21:00’da …