Anasayfa / Auckland Huskies / Auckland Huskies – Manawatu Jets İddaa Tahmini 27.06.20

Auckland Huskies – Manawatu Jets İddaa Tahmini 27.06.20

Yeni Zelanda NBL 2.hafta mücadekesinde Auckland Huskies Cumartesi saat 08:30’da Manawatu Jets ile karşılaşacak. Bets10 deplasman takımının toplam sayı limitini 93.5 olarak açıklamış. İddaa ise bu maça oran belirlememiş.

Huskies ilk maçta Rams deplasmanında hiç varlık gösteremedi, 102-70 gibi can yakıcı bir skorla kaybettiler, sezona kötü bir giriş yaptılar. Gillooly ve Britt ikilisini durduramadılar, toplamda 47 sayı yediler bu ikiliden. Diğer taraftan hücumda ise çok zorlandılar, yüksek tempoda oynamalarına rağmen sadece 70 sayı bulabildiler. Ama hücumda potansiyelleri olduğu da bir gerçek, Smith-Milner özellikle takımın lideri.

Manawatu ise rakibinin aksine sezona çok iyi bir giriş yaptı, Nuggets karşısında iyi direndiler ama 100-104’lük skorla kaybetmekten kurtulamadılar. Ligin genel trendine uyum sağlamış durumdalar, hücumda rahat skor üretiyorlar ama çok kolay da sayı yiyorlar. Nuggets karşısında Bezzant, Vodanovich, Samuel üçlüsünden 78 sayılık bir katkı aldılar, bu da hücumda ne kadar yüksek potansiyelli bir takım olduklarının göstergesiydi zaten.

İki takım da yüksek tempoda oynamaya alışkın. Ama aralarındaki temel fark Huskies’in savunmada çok daha yumuşak bir takım olması. Manawatu da hücumda çok potansiyelli bir takım ve bu maçta da rakibin zayıf savunması karşısında kolay skor üreteceklerini düşünüyorum. Bu maçta da Bezzant, Vodanovich, Samuel üçlüsünden yüksek skor katkısı almalarını, ilk maçta olduğu gibi 100 sayılara çıkmalarını bekliyorum. 

İddaa Oranı: –
Bets10 Oranı: Deplasman ÜST (93.5) – 1.68
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

Fiba Şampiyonlar Ligi Basketbol.net iddaa tahmin ve bahis analizleri

Neptunas – London Lions İddaa Tahmini 22.09.20

FIBA Şampiyonlar Ligi elemeleri kapsamında oynanacak, Bulgaristan’ın Botevgrad şehrinin ev sahipliği yapacağı maçta Neptunas Salı …