Anasayfa / Avellino / Avellino – Trento İddaa Tahmini 03.11.18

Avellino – Trento İddaa Tahmini 03.11.18

İtalya Lega Basket Serie A 5.hafta mücadelesinde Avellino Cumartesi saat 22:30’da Trento ile karşılaşacak. İddaa deplasman takımı lehine 9.5 handikap belirlemişken Bets10 ise handikapı 7.5 olarak açıklamış.

Avellino lige iyi aslında beklediği kadar iyi başlayamadı ve 4 maçtan 2 galibiyet çıkarabildi sadece. Diğer taraftan Şampiyonlar Ligi’nde de ligde de kendi sahalarında iyi oynadıklarını net olarak söyleyebiliriz. Cole ve Green liderliğinde 3 maçtan 2 galibiyet çıkardılar, Cantu’yu 17 ve Anwil’i uzatma sonunda 3 sayı farkla geçmişlerdi. 

Trento ise çok kötü bir dönem geçiriyor, Eurocup artı Serie A’da oynadıkları son 8 maçtan da galibiyet çıkaramadılar. deplasmanda ise 5 maçtan 0 çektiler şuana kadar. Son lig deplasmanında Varese’ye 8 sayı farkla yenilmişlerdi. Şampiyonlar Ligi’nde ise Valencia’dan 21 sayı fark yiyerek tamamen dağılmışlardı.

Karşımızda formda bir Avellino var. Ancak bu formlarını ve iyi basketbollarını tam olarak sonuçlara yansıtabilmiş değillerdi. Evlerindeki bu maçta artık hata yapma lüksleri kalmadı. Zaten rakipleri Trento çok kötü bir dönemin içinde, adeta maç kazanmayı unuttular. Agresif oynamasını beklediğim Avellino’nun evinde çift haneli farklarla rahat bir galibiyete imza atacağını düşünüyorum.

İddaa Oranı: MS 1 (-9.5) / 1.70
Bets10 Oranı: MS 1 (-7.5) / 1.74
Güven İndeksi: 8/10

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında basketboltahmin

basketboltahmin

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

Shenzhen – Beijing Ducks İddaa Tahmini 16.07.20

Çin Ligi mücadelesinde Shenzhen Perşembe saat 14:35’de Beijing Ducks ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de …