Anasayfa / 2019 FIBA Dünya Kupası / Avusturalya – Dominik Cumhuriyeti İddaa Tahmini 06.09.19

Avusturalya – Dominik Cumhuriyeti İddaa Tahmini 06.09.19

Dünya Kupası ikinci L grubu mücadelesinde Avusturalya Cumartesi saat 11:00’da Dominik Cumhuriyeti ile karşılaşacak. İddaa Dominik lehine 20.5 handikap belirlemişken Bets10 ise handikapı 21.5 olarak açıklamış.

Avusturalya ilk maçta güçlü rakibi Litvanya’yı 5 sayı farkla geçerek çeyrek final biletini kapmıştı. Mills, Ingles ve tabiki Baynes ile Bogut gibi değerli parçalara sahipler. Ancak onlar için görev tamamlanmadı çünkü bu gruptan ikinci çıkan takım çaprazda K grubunun birincisi ile yani büyük olasılıkla ABD ile eşleşecek çeyrek finalde. Yani hedefleri lider bitirmek olacak grubu.

Dominik ise ilk maçta güçlü Fransa karşısında hiç varlık gösterememiş ve 56-90’lık skorla darma dağın olmuştu. Zaten ikinci tura çıkmaları sürprizdi ve artık mental olarak havlu atmış durumdalar. Farklı Fransa galibiyetinin ardından toparlanıp Avusturalya karşısında direnebileceklerini düşünmüyorum. Zaten bunu yapabilecek kalitede oyunculara da sahip değiller.

Avusturalya çeyrek finali garantilemiş durumda. Ancak gruptan lider çıkmaları durumunda K grubunun ikincisi ile eşleşip büyük olasılıkla ABD eşleşmesinden kaçacaklar. Bu nedenle de hedefleri Dominik karşısında rahat bir galibiyet alıp K grubunun ikincisi olacak takımı beklemek olacaktır. Mills ve Bogut liderliğindeki kaliteli kadroları ile ilk maçta Fransa karşısında dağılmış Dominik’i 20 üzeri bir farkla kolay geçmelerini bekliyorum.

İddaa Oranı: MS 1 (-20.5) – 1.52
Bets10 Oranı: MS 1 (-21.5) – 1.73
Güven İndeksi: 7

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında basketboltahmin

basketboltahmin

Mutlaka bakın

vtb basketboltahmin.net iddaa tahmin ve analiz

Tsmoki Minsk – Khimki İddaa Tahmini 26.01.20

VTB Lig mücadelesinde Tsmoki Minsk Pazar saat15:00’da Khimki ile karşılaşacak. İddaa deplasman takımının toplam sayı …