Anasayfa / Balkan / Balkan – Sodertalje İddaa Tahmini 20.09.19

Balkan – Sodertalje İddaa Tahmini 20.09.19

FIBA Şampiyonlar Ligi ilk eleme turu 2. maçında Balkan Cuma saat 19:00’da Sodertalje ile karşılaşacak. İddaa deplasman takımı lehine 1.5 handikap belirlemişken Bets10 ise handikapı 2.5 olarak açıklamış.

Bulgar ekibi ilk maçta rakibi karşısında deplasmanda skor üretimi konusunda çok zorlanmış ve sadece 64 sayıda kalarak 15 sayı fark yemişti. Şimdi turu geçebilmek için minimum 16 sayı farka ihtiyaçları var, imkansız değil ama işleri çok zor olacak. Sekulovic ve Callahan’ın daha hatrı sayılar katkılar vermesi gerekecek ki Radonjic ve Dimitrov çok yanlız kalmışlardı ilk maçta.

İsveç ekibi ilk maçta kendi sahasında oynamanın avantajını çok iyi kullandı ve yerli oyuncularının x-faktör katkısını değerlendirirek farklı kazandı, hanesine +15’lik bir avantaj yazdırdı. Pita, Larsson ve Person harika işler çıkarmış, Callison ve Smith’e çok iyi destek olmuşlardı. Ancak hücumdan çok yaptıkları savunma farkı getirmişti, Balkan’ı sadece 64 sayıda tutabilmeleri çok önemliydi.

Balkan kendi sahasında özellikle hücum performansı konusunda toparlanıp kendisine gelecektir. Öncelikle bu maçı kazanmayı sonra da farkı düşünmek zorundalar. Bu nedenle de maça hırslı ve agresif başlamalarını bekliyorum. Bunun etkisiyle de ilk yarıyı önde tamamlamaları sürpriz olmayacaktır ki Sodertalje farkı belli seviyelerde koruduğu sürece ikinci yarıdan önce hamle yapmayabilir, sorun olmaz onlar için. Ev sahibinin agresif başlangıcına güvenerek tercihimi ilk yarı Balkan galibiyetinden yana kullanıyorum.

İddaa Oranı: İY1 1 – 1.65
Bets10 Oranı: İY 1 – 1.70
Güven İndeksi: 8

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

Boston Celtics – Washington Wizards İddaa Tahmini 13.08.20 (Basket Guru)

NBA‘de Doğu Konferansı’nı 3. sırada bitirmeyi garantilemiş olan Boston Celtics, Perşembe saat 19:00’da iddiası kalmayan, …