Anasayfa / Genel / Barcelona Manresa Maçı İddaa Tahmini ve Yorumu 12 Şubat 2017

Barcelona Manresa Maçı İddaa Tahmini ve Yorumu 12 Şubat 2017

Barcelona Lassa için ne söylenebilir ki, tam anlamıyla çöküş dönemi içindeler. Şu an bulundukları tablo, belki de son 10 yılın en kötü Barcelona’ya ait. Futbol takımı belli bir istikrarla kupalara ambargo koysa da basketbol takımı Eurolig’de son yıllarda istediği yerlere bir türlü gelemiyor. Geçen sene top 8 aşamasında elenen Barcelona Lassa, bu sene orayı bile göremeyecek gibi görünüyor. Avrupa’da her maç daha iyi oynayıp toparlanacaklarına, her maç daha da geriye gidiyorlar. Bunun psikolojik etkenleri muhakkak var ama sanki oyuncular da koçu biraz sabote etmeye başladı gibi. Galatasaray gibi Eurolig’in en zayıf takımına, o güne kadar deplasmanda galibiyeti bulunmayan takımına karşı farkı koruyamadılar ve kaybettiler. Birkaç maçtır Barcelona tribünlerinde herkes beyaz mendillerini sallıyor.

Koç, geçen sene Kuban’da elde ettiği başarılardan çok uzaklarda. Geçen sene Rice ile beraber Kuban’ı final foura taşıyan koç, inatla istifa etmiyor ve kovulmayı bekliyor. Maç sonlarında stresten yüzünden terler boşalıyor, takımla arasında hiçbir güven bağı kalmamış, kendine de takımına da güvenmiyor. Barcelona Lassa asla kırılgan bir karaktere sahip değildi, her maçın içinde kalırdı, oyun içinde kopuşlar yaşamazdı. Bu sene maç sonlarını berbat oynayan bir takıma dönüştüler. Takım tamamen oyun kurucu Rice’ın yaratıclığına bağlı. Bütün oyun onda toplanıyor, onun mucize üçlüklerine, yırtıcılığına bağlı olarak kazanmayı bekliyorlar. Barcelona’nın klasik oyun stiline biraz aykırı bir oyuncu olduğu için, bir kimya sorunu ortaya çıktı. Sezon sonunda ben çok köklü bir değişim bekliyorum.

Navarro bu sene hayalet gibi, Galatasaray maçında da hiçbir şey üretmedi. Ligde durumları o kadar karanlık değil belki ama zaten ligde normal sezonun çok da bir önemi yok. Bu tempoyla, bu sınırlı ücum gücüyle, playoff zamanı, motive takımlara karşı işleri çok zor. Bu hafta ligde Manresa ile oynayacaklar. Bu iki takım arasında ilk yarıda oynanan maç, ligin en kısır maçlarından birine sahne olmuştu. O maçta bir çeyrekte 15-20 sayı bile zor çıkıyordu. Manresa zaten ligin en sıkı savunma takımlarından bir tanesi. Barcelona maçında iddaa handikaplarının Manresa’dan yana olduğunu görüyoruz. Manresa maça 20,5 handikap avantajıyla başlıyor. 14:30’da başlayacak İspanya basketbol ligi maçının Alt üst baremi 159,5 sayı. Handikaplar çok yüksek ama yine de Barcelona’nın patlama yapma olasılığı var, bu açıdan riskli. Bence savunma odaklı bir maç olur, tercihim alt.

İddaa Oranı: 1.70 (159,5)

Bets10 Oranı: 1.86Hakkında Kaan Yılmaz

Küçük yaşlardan itibaren çeşitli yaş gruplarında futbol oynadım. Geçirdiğim bir sakatlıktan ötürü futboldan pratik düzeyde uzunca bir süre uzak kaldım. Fakat izleyici olarak futboldan koptuğum söylenemez. Öte yandan basketbolu da son derece keyifli buluyorum.

Mutlaka bakın

NBA iddaa tahmin ve analizleri

Cleveland Cavaliers – Orlando Magic İddaa Tahmini (2) 27.10.22

NBA normal sezon mücadelesinde Cleveland Cavaliers, çarşambayı perşembeye bağlayan gece saat 02:00’de Orlando Magic ile Rocket Mortgage …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir