Anasayfa / Genel / Bayreuth – Oldenburg Maçı İddaa Tahmini 14 Mayıs 2017

Bayreuth – Oldenburg Maçı İddaa Tahmini 14 Mayıs 2017

Bayreuth - Oldenburg Maçı İddaa Tahmini 14 Mayıs 2017
Bayreuth – Oldenburg Maçı İddaa Tahmini 14 Mayıs 2017

Seride 2-0 geride olan Bayreuth 14 Mayıs Pazar günü saat 16:00’da Almanya BBL‘nin istikrarlı takımlarından Oldenburg‘u ağırlayacak.

Ev sahibi için tamam mı devam mı niteliğinde olacak maçın detaylarına geçmeden baremlere bakalım. En iyi bürolardan biri olan Bets10‘da deplasman takımı lehine 2.5 handikap açılmışken toplam sayı limiti de 162.5 olarak set edilmiş. İddaa‘da 689 ve 728 kodlarıyla açılmış olan maçta deplasman takımı lehine 2.5 handikap set edilirken toplam sayı limiti de 162.5 olarak belirlenmiş.

BAYREUTH’un son şansı

Evindeki ilk maçı kaybeden ve önemli bir avantajı elinin tersiyle geri iten koç Korner’in ekibi Bayreuth ikinci maçta da farklı kaybetmiş ve tur atlama şansını zora sokmuştu. Bir kez daha evlerinde Oldenburg’u  ağırlayacaklar ve sezona devam edebilmek için bu maçı kazanmaktan başka çareleri kalmadı. Son maçta aslında işin hücum tarafında işler oldukça yolunda gitmişti, takım olarak 90 sayı atmışlardı. Takımın en önemli skor opsiyonu Josep Lewis 7/10 üçlük isabeti ile tam 25 sayı atarken, pota altı silahları Assem Marei‘de iyi bir katkı vermişti. Kyan Anderson ile Robin Amaize de bu iki önemli ismi desteklemişlerdi oyunda kaldıkları sürelerde. Gel gelelim savunmada işler hiç yolunda gitmedi. Takım oyununu iyi oynayan ve hücumda çok iyi organize olan rakiplerini hiç durduramadılar, tam 6 oyuncu çift haneli skor üretimi yaptı Bayreuth savunmasına karşı.

OLDENBURG sürprize yakın

Koç Drijencic’in ekibi Oldenburg ilk iki maçta çok iyi iş çıkarmıştı ki ilk maçta deplasmanda rakiplerini yenmeleri play-offların önemli sürprizlerinden de biriydi. Son maçta kendi sahalarında tempoyu yükseltip atarak kazanmayı tercih ettiler ki bunda da başarılı oldular. 90 sayı yedikleri bir maçı bu şekilde kazanmaları gerçekten takdire şayandı. Tabiki bunun temel nedeni bu sezonun en formda guardlarından olan Chris Kramer liderliğinde hücumda çok iyi organize olmaları ve 24 asist yaparken sadece 8 top kaybı ile topun değerini çok iyi bilerek oynamalarıydı. Bunun yanında takımın diğer lokomotif ismi tecrübeli pota altı oyuncusu Brian Qvale de boyalı alanı domine etti ve ribaundlarda yakaladıkları üstünlük ile oyunun iki alanında da kontrolü ele aldılar. Maçın x-faktörü ise 5/7 üçlükle 22 sayı atan ve rakibin şutörü Lewis’e adeta panzehir olan Amerikalı guard Frantz Massenat‘tı.

Bayreuth – Oldenburg İddaa Tahmini

Elbette mental olarak avantaja sahip olan takım Oldenburg ama son şansını değerlendirebilmek adına evinde taraftarı önünde kritik bir maça çıkacak olan Bayreuth da kadro kalitesi ile rakiplerine üstünlük kurabilecek bir ekipler.  Bu kez evlerinde hata yapmayacaklarını ve tamam mı devam mı maçında ne yapıp edip kazanacaklarını düşünüyorum.

Güven indeksi: 9/10

İddaa Oranı: MS 1 / 1.55

Bets10 Oranı: MS 1 / 1.58Hakkında basketboltahmin

Mutlaka bakın

NBA iddaa tahmin ve analizleri

New York Knicks – Toronto Raptors İddaa Tahmini (2) 22.12.22

NBA normal sezon mücadelesinde New York Knicks, çarşambayı perşembeye bağlayan gece saat 03:30’da Toronto Raptors ile Madison …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir