Anasayfa / BC Samara / BC Samara – Parma Perm İddaa Tahmini 11.11.22

BC Samara – Parma Perm İddaa Tahmini 11.11.22

VTB Ligi mücadelesinde BC Samara Cuma günü saat 18:00’da Parma Perm ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de intobet toplam sayı limitini 158.5 olarak açıklamışlar.

Samara 8 maçın ardından hanesine 4 galibiyet yazdırabildi ve ligin yeni takımı olmasına rağmen play-off yolunda iddialı olduğunu gösterdi. Üretim konusunda ise orta halli bir performansları var, ortalama 80 sayı üretebiliyorlar. Savunma tarafında daha iyi durumdalar, rakiplerin maç başına sadece 74 sayı bulmasına izin veriyorlar. Bu paralelde son 5 maçlarının tamamında da bizlere düşük skorlar izlettiler, sırasıyla 142, 152, 151, 148 ve 156 sayı üretilmişti o maçlarda. Eski dost Theodore’u transfer ettiler ama taze transfer, maç ve antrenman eksiği çok, hemen bu maçta forma giymesi sürpriz olur. 

Parma da geçen sezon olduğu gibi yine play-off kovalayan takımlardan birisi. Onlar da 8 maçlarından 4 tanesini galibiyetle kapatabildiler. Üretimde daha sınırlı bir takım olduklarını rahatlıkla söyleyebiliriz, maç başına 76 sayı bulabiliyorlar ve savumada ise rakiplerin ortalama 75 sayı üretmesine izin veriyorlar. Son 2 maçlarında bizlere düşük skorlar izletmişlerdi, önce deplasmanda Enisey’i 74-76 ile zor da olsa yenmişler, sonra evlerinde güçlü CSKA’ya direnmişler ama 74-83 ile kaybetmekten kurtulamamışlardı. 

Ligin 2 orta halli ve denk takımının kapışmasını izleyeceğiz. İki ekibin de hedefi play-off ve Avrupa’dan ihrac edilen takımlarla beraber bütçelerin düştüğü ligde onlara da fırsatlar çıktı şuana kadar. Savunma disiplini olan ve tempoyu kontrol eden iki takımın mücadelesinde bizlere son maçlarda izlettikleri gibi yine düşük skorlar çıkaracaklarını tahmin ediyorum. Kazanının play-off yarışında büyük avantaj elde edeceği, stresi ve baskı seviyesi yüksek olacak bu maçta, takımların savunmaya konsantre olarak bizlere düşükm skorlar izlettireceklerini öngörüyorum. 

İddaa Oranı: ALT (158.5) – 1.47
intobet Oranı: ALT (158.5) – 1.67
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Slovenya Ligi iddaa tahmin ve analizleri

KK Krka – KK Sentjur İddaa Tahmini 29.11.22

Slovenya Ligi 8. hafta mücadelesinde KK Krka Salı günü saat 21:00’da KK Sentjur ile karşılaşacak. …