Güncel
Anasayfa / 2024 Paris Olimpiyatları / Belçika – Hollanda İddaa Tahmini 14.08.23

Belçika – Hollanda İddaa Tahmini 14.08.23

2024 Paris Olimpiyatları için düzenlenen ön eleme turnuvalarının Türkiye ayağında D grubu 2. maçında Belçika Pazartesi günü saat 17:00’da Hollanda ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de Bets10 misafir takım lehine 3.5 handikap belirlemişler.

Belçika ilk maçında beklendiği gibi grubun güçlü favorisi Hırvatistan’dan fark yedi. Hücumda sınıfta kalarak sadece 55 sayı üretebildikleri ve tam 31 sayı fark yedikleri o maçta Lecomte 16 sayı, 4 asist ve De Ridder 11 sayı, 11 ribaund ile adeta tek başlarına direnmişlerdi. Elbette tecrübeli isimler Obasohan, Gillet, Tabu ve De Zeeuw artı genç uzun Branatovic’i aradılar. Ama buna rağmen ben Hırvatistan maçının ölçü olmadığını, ikincilik için en güçlü aday olduklarını düşünüyorum.

Hollanda ise ilk maçta tam anlamıyla soğuk bir duş aldı. Grubun en zayıf halkası konumundaki İsveç’e uzatma sonunda 89-91’lik skorla kaybederek büyük bir yara aldılar ikinci sıra yarışında. O maçta Franke 19 sayı, 4 ribaund, 4 asist, Edwards 18 sayı, 8 ribaund ve N’Guessan 17 sayı, 9 ribaund ile direnen başlıca isimlerdi. Artık bu maçı kazanmaktan başka çareleri kalmadı ki kazansalar bile son maçta Hırvatistan’a kaybedecekleri için diğer maçta Belçika, İsveç’i yenemezse yine elenecekler zaten. 

İki takım da son yıllarda yükselişe geçerek artık kıtanın vasat seviyesindeki takımlarından ayrılarak orta seviye takımlarının arasına girmeyi başardılar. Şuanda avantajlı konumda olan elbette. Hem Hollanda’yı hem de İsveç’i yenecek güçteler. Hırvatistan’a zaten diğer rakipleri de kaybedeceği için ilk maçı farklı kaybetmeleri onları hedeften döndürmüş değil. Dolayısıyla asıl hedef konumundaki bu maça tam konsantre çıkacaklarını ve Lecomte liderliğinde Holldan’yı düşük farkla da olsa yenerek yarışın dışına iteceklerin i düşünüyorum. 

İddaa Oranı: MS 1 (-3.5) – 1.59
Bets10 Oranı: MS 1 (-3.5) – 1.76
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Basketboltahmin.net iddaa tahminleri ve analizleri

Fenerbahçe Beko – Nizhny Novgorod İddaa Tahmini 24.09.23

Moskova’da düzenlenen VTB Süper Kupa üçüncülük maçında temsilcimiz Fenerbahçe Beko Pazar günü saat 17:00’da Nizhny …