Anasayfa / 2024 Paris Olimpiyatları / Hindistan – Kazakistan İddaa Tahmini 14.08.23

Hindistan – Kazakistan İddaa Tahmini 14.08.23

2024 Paris Olimpiyatları için düzenlenen ön eleme turnuvalarının Suriye ayağında Hindistan Pazartesi günü saat 15:00’da Kazakistan ile karşılaşacak. Hovarda toplam sayı limitini 158.5 olarak açıklamışken İddaa ise bu bahse oran açmamış.

Hindistan kıtanın zayıf basketbol ülkelerinden birisi ancak burada ddenk rakipleri karşısında şuana kadar gayet iyi iş çıkardılar, ikide iki ile iddialarını sürdürüyorlar. Ayrıca bu maçlarda dikkat çeken bir nokta da hücumdaki üretkenlikleri oldu, ortalama 88 sayı gönderdiler rakip potalara! Son maçta Endonezya’yı 90-74’lük skorla geçerken Hafeez 15 sayı, 5 asist, Sekhon 14 sayı, 3 ribaund, 4 asist, Muthu 13 sayı, 3 asist ve Prince 12 sayı, 5 ribaund, 4 asist ile skor yükünü çeken isimlerdi.

Kazakistan ise önemli eksiklerle geldiği turnuvada varlık gösteremiyor. 2 maçlarını da kaybettiler ve artık liderlik için şansları çok azaldı, bu maça tamam mı devam mı parolasıyla çıkacaklar. Özellikle savunmada tam anlamıyla sınıfta kaldıklarını gördük, ortalama 98 sayı gördüler potalarında! Son maçta formda Bahreyn karşısında hiç varlık gösterememişler ve 67-104’lük skorla hezimete uğramışlardı… 

Kağıt üstünde iki takım arasında ciddi farklar görünmese de Hindistan turnuvanın en formda, en diri iki takımından birisi. Özellikle hücum performansları ile dikkat çekiyorlar. Kazakistan ise zayıf halkalardan birisi ve özellikle savunmada sınıfta kalmış durumdalar. Hal böyle olunca da Hindistan’ın 90 baremini geçmesi şaşırtıcı olmaz. Kazaklar’ın da en az 70 sayı bulabileceğini düşündüğüm için tercihim toplam baremden üst seçeneği olacak. 

İddaa Oranı: –
Hovarda Oranı: ÜST (158.5) – 1.72
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

İspanya Liga Endesa iddaa tahmin ve analizleri

UCAM Murcia – Tenerife İddaa Tahmini 30.09.23

İspanya Liga Endesa 3. hafta mücadelesinde UCAM Murcia Cumartesi günü saat 21:45’de Tenerife ile karşılaşacak. …