Anasayfa / Agrigento / Benedetto Cento – Agrigento İddaa Tahmini 29.05.24

Benedetto Cento – Agrigento İddaa Tahmini 29.05.24

İtalya Serie A2 düşme grubu 7. maç gününde Benedetto Cento Çarşamba günü saat 21:30’da Agrigento ile karşılaşacak. Hem iddaa hem de intobet misafir takım lehine 5.5 handikap belirlemişler. 

Cento her ne kadar son 2 maçını üst üste kaybetmiş olsa da topladığı 18 galibiyetle halen liderlik koltuğunda oturuyor. Bu grupta ilk 2 sırada yer alan takımların ligde kalmaya devam edeceğini tekrar hatırlatalım. Zirvede yer almaları dışında en yakın rakipleri ile de aralarında 3 galibiyetlik bir fark olması önemli. Bu da demek oluyor ki bu maçı kazanmaları durumunda ligde kalmayı garantilemiş olacaklar. Çünkü bu maçtan sonra geriye 3 maç kalacak…

Agrigento ise son 3 maçını kazanarak çıkışa geçti ve 12 galibiyete ulaştı. Kalan 4 maçlarının tamamını kazanarak 15 galibiyetlik 2 takımdan Nardo ya da Chiusi’nin kalan maçlarını kaybetmelerini bekleyecekler ligde kalabilmek için. Deplasman karnelerine baktığımızda ise son 3 maçlarından ikisini kazandıklarını gördük. Ambrosin, Cohill, Polakovich takımın öne çıkan silahları konumundalar. 

Takımlar son olarak 8 Mayıs’da Agrigento’nun sahasında karşılaşmışlar ve Cento o maçı 79-84’lük skorla kazanmıştı. Son dönemde evlerindeki iyi performanslarının da devam ettiğini düşündüğümüzde bu maçta favori olduklarını söyleyebiliriz. Kazanmaları durumunda ligde kalmayı garantileyecekleri için taraftar desteği ile beraber yüksek motivasyonla oynayacaklarını, handikapı geçerek kazanacaklarını tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: MS 1 (-5.5) – 1.50
intobet Oranı: MS 1 (-5.5) – 1.65
Güven Endeksi: 6Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Almanya BBL Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Alba Berlin – FC Bayern Munich İddaa Tahmini 12.06.24

Almanya easyCredit BBL final serisi 3. maçında Alba Berlin Çarşamba günü saat 21:30’da FC Bayern …