Güncel
Anasayfa / Basketbol Haber / Beşiktaş Sonradan Açıldı ve Kazandı

Beşiktaş Sonradan Açıldı ve Kazandı

Slovenya kampında yeni sezon hazırlıklarını sürdüren Beşiktaş Sompo Japan, Zlatarog takımı ile yaptığı hazırlık maçını 78-62 kazanmayı bildi.

Maçın ilk yarısında pek oyunda olmayan ve zayıf rakibinin oyunda kalmasına izin veren temsilcimiz, ilk çeyreğin 18-18 ve devrenin de 36-36 ile geçilmesine izin verdi. İkinci yarıda ise savunmadaki direnci koruyan ve bunun yanında hücumda biraz kıpırdanan, açılan siyah beyazlılar farkı da arttırdı ve üçüncü periyot sonrası 7 sonrasında çift hanelere yükselterek rahat bir galibiyet almayı başardılar.

Beşiktaş SJ’de skor dağılımı dengeli bir şekilde gerçekleşti, işte istatistikler:

Ömer Utku Al 4 ribaund, 3 asist
Robin Benzing 9 sayı, 1 ribaund
Enes Berkay Taşkıran 2 sayı, 1 ribaund, 1 asist
Samet Geyik 12 sayı, 5 ribaund, 4 asist
Erkan Veyseloğlu 6 sayı, 5 ribaund, 3 asist
Dusan Cantekin 8 sayı, 1 ribaund, 1 asist
Can Maksim Mutaf 6 sayı, 1 ribaund, 2 asist
Joe Alezander 6 sayı, 1 ribaund, 2 asist
Kenan Sipahi 2 sayı, 2 ribaund, 3 asist
Burak Can Yıldızlı 13 sayı, 7 ribaund, 2 asist
Kyle Gibson 14 sayı, 2 ribaund, 2 asistHakkında Fersu Yahyabeyoğlu

Fersu Yahyabeyoğlu
Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunuyum. 7 yaşında Çukurova alt yapısında tanıştığım basketbol, ilerleyen yaşlarda bende bir tutku haline geldi. Yerel liglerde 11 yıl boyunca lisanslı basketbol oynadıktan sonra üniversite yıllarımda da amatör olarak oyuncu gözlemciliği yapmaya başladım. Sonrasında Türkiye'nin önde gelen basketbol portallarında köşe yazarlığı yapmaya başladım. Son 5 yıldır basketbolun bahis tarafı ile de ilgileniyorum. Uzmanlık alanım Avrupa ligleri, özellikle Euroleague, BSL, VTB ve İspanya liglerini yakından takip ediyorum.

Mutlaka bakın

günün basketbol iddaa tahminleri basketboltahmin.net

Günün İddaa Kuponu 19.06.19

Çarşamba programında Avupa liglerinde zorlu final serilerindeki maçlar devam ediyor olacak ve bizleri birbirinden keyifli …