Anasayfa / Genel / Best Balıkesir Tofaş Maçı İddaa Tahmini ve Yorumu 25 Şubat 2017

Best Balıkesir Tofaş Maçı İddaa Tahmini ve Yorumu 25 Şubat 2017

İddaa’da 694 kodu ile açılan BSL maçında Best Balıkesir 25 Şubat Cumartesi öğleden sonra saat 18:00’de Tofaş’ı ağırlıyor. Inteltek’in belirlediği rakamlara göre ev sahibi Best Balıkesir lehine 3.5 değerinde bir handikap açılmış ve toplam sayı baremi de 158.5 olarak set edilmiş. Yurtdışı siteler ile aynı oranlar açıldı hem handikap hem de toplam barem konusunda.

Koç Demir’in takımın başına gelmesiyle yeni bir yapılanmaya giden ve yabancıları değiştiren Best Balıkesir aradığı ivmeyi de yakaladı son maçlarda. Darüşşafa’ya sadece 1 sayıyla ve Galatasaray’a 6 sayı ile kaybettiler. Ardında da Büyükçekmece’yi deplasmanda 100-92 ile geçmeyi başardılar. Geçen hafta ise Efes’e farklı yenildiler. Ama büyük takımlara gösterdikleri dirençle halen düşme potasından uzaklaşabilmek adına bir umutları olduklarını da göstermiş oldular. Şuanda 3 galibiyetteler ve Uşak’ı alta alabilmek için 2 galibiyete ihtiyaçları var. Sezon ortasında gelen Andrews ve James takımı sırtlamaya başladılar ki bir dönem kadro dışı bırakılan Culpepper da müthiş bir geri dönüş yaptı. Kısalardan yana durumları iyi. Pota altına ise Dorsey hamlesini yaptılar ve bu maçta forma giyecek Amerikalı uzun. Her ne kadar istikrarsız ve mental problemleri olan bir isim olsa da küçük takımlarda ne kadar başarılı olduğunu da biliyoruz.

Bursa ekibi son haftalarda toparlanmaya başlamıştı ve 3 maçlarından ikisini de kazandılar. Şuanda 8 galibiyetli Gaziantep ve Yeşilgiresun ile beraber 8.sırayı paylaşıyorlar, müthiş bir playoff yarışının içindeler 8.sıra için. Ancak haftaiçi antrenmanda yaşanan sakatlık onların canını çok yaktı. Sırp guard Micic’in parmağı kırıldı ve 1-1.5 forma giyemeyecek. Sezon içerisinde Roberts’ı da sakatlığa kurban eden Tofaş’ın bu ikinci şanssızlığı oldu, Micic’in eksikliğini özellikle hücumda çok hissedeceklerdir. Bu sezon deplasmanlarda oynadıkları maçlarda da zorlanıyorlar, 8 maçtan sadece 2 tanesini kazanabildiler. Hücumda pek sorun yaşamıyorlar şimdiye kadar ortalama 82 sayı buluyorlar ve ligde bu alanda 5.sıradalar. Savunmada ise vasatlar, potalarında maç başına 79 sayı görüyorlar.

İvmelenmiş Balıkesir hazır Tofaş’ı da eksik yakalamışken kendi sahasında maçı kazanmak için elinden geleni yapacaktır. Zaten bu tarz maçları kazanamazlarsa düşme potasından kurtulma şansları yok, onlardan 2 hafta önceki Büyükçekmece galibiyetindeki gibi reaksiyon bekliyorum ve kaybetseler de handikapın içerisinde kalacaklarını düşünüyorum.

MS1 +3.5 / 1.70 (iddaa)

MS1 +4.0 / 1.90 (bets10)Hakkında basketboltahmin

Mutlaka bakın

NBA iddaa tahmin ve analizleri

Cleveland Cavaliers – Orlando Magic İddaa Tahmini (2) 27.10.22

NBA normal sezon mücadelesinde Cleveland Cavaliers, çarşambayı perşembeye bağlayan gece saat 02:00’de Orlando Magic ile Rocket Mortgage …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir