Anasayfa / İddaa Tahminleri / Bilbao – Valencia İddaa Tahmini 11.02.24

Bilbao – Valencia İddaa Tahmini 11.02.24

İspanya Liga Endesa 22. hafta mücadelesinde Bilbao Pazar günü saat 14:30’da Valencia ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de intobet toplam sayı limitini 157.5 olarak açıklamışlar. 

Bilbao son 4 maçından 3 tanesini kaybetti, işlerin pek yolunda gitmediğini söyleyebiliriz. Koç Ponsornau’nun öğrencileri 8 galibiyet toplayabildiler ve düşme hattından sadece 2 adım uzakta kalabildiler, play-off yarışı ile ise mesafe açıldı, 4 galibiyetlik fark oluşmuş durumda. Diğer yandan evlerindeki performanslarının iyi olduğunu, 3 maçtır kaybetmediklerini belirtelim. Bu maçlardan ikisinde ise galibiyetlerle beraber ortak nokta düşük tempo ve savunma odaklı basketboldu, bize sırasıyla 154 ve 128 sayı izletmişlerdi.

Yarasalar ise rakibinin aksine formda, son 4 maçtan 3 tanesini kazandılar ve bu sayede de 13 galibiyete ulaşarak kendilerine 6. sırada yer buldular, hedefledikleri gibi play-off potasının içindeler. Evden uzaktaki son 3 maçlarına baktığımızda ise sonuçlardan bağımsız olarak bu maçtaki baremin 2 kere aşılmadığını gördük, 157 ve 155 sayı çıkmıştı o maçlarda. Haftaiçi oynadıkları son Euroleague maçında da kısır bir mücadelenin ardından Olympiakos’a 65-78 ile kaybetmişlerdi. 

Elbette Valencia bir Euroleague takımı ve bütçesi, kadro derinliği ve kadrosu Bilbao’dan bir gömlek üstün. Ancak son haftalarda üretim konusunda sıkıntı yaşadıklarını, ritmlerini kaybettiklerini biliyoruz. Bilbao ise evinde kontrollü oynayan, savunma direnci yüksek bir takım. Valencia karşısında kolay pes etmeyeceklerini, bunu da savunmayla yapacaklarını tahmin ediyorum. İki takımın da 80 sayının altında kalabileceği bir maç var karşımızda. 

İddaa Oranı: ALT (157.5) – 1.48
intobet Oranı: ALT (157.5) – 1.66
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

NBA iddaa tahmin ve analizleri

Phoenix Suns – Oklahoma City Thunder İddaa Tahmini 04.03.24

NBA Batı Konferansı mücadelesinde Phoenix Suns Pazartesi günü saat 05:30’da Oklahoma City Thunder ile karşılaşacak. …