Anasayfa / Breogan / Breogan- Real Madrid İddaa Tahmini 11.02.24

Breogan- Real Madrid İddaa Tahmini 11.02.24

İspanya Liga Endesa 22. hafta mücadelesinde Breogan Pazar günü saat 14:30’da Real Madrid ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de intobet ev sahibi lehine 9.5 handikap belirlemişler. 

Breogan formsuz takımlardan birisi, son 4 maçlarından 3 tanesini kaybettiler ve 6 galibiyette kaldılar. Dolayısıyla da Obradoiro, Granada ve Palencia ile beraber düşme hattında yer almayı sürdürüyorlar… Hanelerine yazacağımız tek iyi nokta, evlerindeki son 2 maçlarında denk rakipleri yenmeyi başarmışlardı, yani hedef maçları kazanmışlardı. Önce Granada’yı 6 sayı ile sonra da Girona’yı tam 18 sayı farkla geçmişlerdi. Geçen hafta konuk oldukları Zaragoza karşısında da iyi direnmişler, son nefeste 2 sayı ile yenilmişlerdi.

Real ise 18 galibiyet, 3 mağlubiyet ile liderlik koltuğunda oturmayı sürdürüyor. Ancak Malaga ile aralarında artık sadece 1 galibiyetlik fark kalmış durumda… Evden uzaktaki son 2 maçlarında ise Murcia’dan 12 sayı ve Granca’dan tam 23 sayı fark yediklerini görmüştük. Dolayısıyla artık koç Mateo’nun öğrencileri ile reaksiyon gösterme zamanı geldi. Tavares ve Llull’un da iyileşmesiyle bu maç öncesi eksiklerinin olmadığı söyleniyor. 

Elbette iki takım arasında net bir siklet farkı var. Her ne kadar Real son 2 deplasman maçını kaybetmiş olsa da Murcia ve Granca gibi dişli takımlara karşı gelen o yenilgilerle Breogan gibi düşme hattında yer alan bir takımın iştahlanıp Real’e kafa tutabileceğini düşünmüyorum. Onlar da evlerindeki galibiyetleri denk rakiplere karşı almışlardı, Real çok farklı bir kulvarda. Koç Mateo’nun öğrencilerinin deplasmanda üst üste 3. kez kaybetmeyeceklerini, kalitelerini ortaya koyarak rakibin direncin erken kırıp çift haneli farkları göreceklerini düşünüyorum. 

İddaa Oranı: MS 2 (-9.5) – 1.42
intobet Oranı: MS 2 (-9.5) – 1.59
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

NBA iddaa tahmin ve analizleri

Phoenix Suns – Oklahoma City Thunder İddaa Tahmini 04.03.24

NBA Batı Konferansı mücadelesinde Phoenix Suns Pazartesi günü saat 05:30’da Oklahoma City Thunder ile karşılaşacak. …