Anasayfa / Boston Celtics / Boston Celtics – New Orleans Pelicans İddaa Tahmini 30.01.24

Boston Celtics – New Orleans Pelicans İddaa Tahmini 30.01.24

NBA Doğu Konferansı ekibi Boston Celtics Salı günü saat 03:30’da Batı ekibi New Orleans Pelicans ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de Bets10 toplam sayı limitini 233.5 olarak açıklamışlar. 

Boston cephesinde işler yolunda diyebiliriz. Son 4 maçlarından 3 tanesini kazandılar ve bu sayede de 35 galibiyete ulaşarak liderlik koltuğunda oturmayı sürdürdüler, en yakın rakipleri Bucks’dan da 3 adım önde olduklarını belirtelim. Evlerindeki performansları da gayet iyi durumda, üst üste 3 maçlarını kazandıktan sonra güçlü rakiplerden Clippers’a tam 19 sayı farkla kaybettiler, moraller bu nedenle biraz bozuk. Porzingis ve Horford’ın durumları net değil, başka eksikleri yok. 

Pelicans ise Batı’nın orta şekerli takımlarından birisi ve son maçlarda da formsuz olduklarını biliyoruz. Buraya gelirken 4 maçtan 3 tanesini kaybettiklerini de belirtelim. Ayrıca deplasmandaki son 2 maçlarını da üst üste kaybettiler, Dallas’ı 125-100 iie kaybederken, Bucks’dan ise tam 24 sayı fark yemişler, daha doğrusu hezimete uğramışlardı. Bu zorlu deplasman öncesinde sakat ya da eksik oyuncuları bulunmuyor. 

İki takım arasında hem kalite hem de tecrübe anlamında net farklar var. Evet Boston’da Porzings ve Horford’un durumları belirsiz ama Tatum, Holiday, White, Brown liderliğinde evlerinde üretim anlamında sorun yaşamayacaklarını, Clippers maçındaki kötü sonucu taraftarlarına unutturmak isteyeceklerini düşünüyorum. Pelicans da Williamson, Ingram, McCollum gibi silahlarla onlara yüksek tempoda atarak karşılık verecek potansiyele sahip. Dolayısıyla öncelikli tercihim toplam baremden üst seçeneği olacak. 

İddaa Oranı: ÜST (233.5) – 1.46
Bets10 Oranı: ÜST (233.5) – 1.65
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

basketbol günün iddaa tahminleri basketboltahmin.net

Günün İddaa Kuponu 04.03.24

NBA programında Pazartesi günü sabaha karşı oynanacak maçlara dair en güvendiğim tahminleri sizin için seçtim, …