Anasayfa / Cleveland Cavaliers / Cleveland Cavaliers – Los Angeles Clippers İddaa Tahmini 30.01.24

Cleveland Cavaliers – Los Angeles Clippers İddaa Tahmini 30.01.24

NBA Doğu Konferansı ekiplerinden Cleveland Cavaliers Salı günü saat 03:00’da Batı ekibi Los Angeles Clippers ile karşılaşacka. Hem İddaa hem de intobet ev sahibi lehine 4.5 handikap belirlemişler. 

Cavs’da işler yolunda son 5 maçlarından 4 tanesini kazandılar. Bu sayede de 27 galibiyete ulaştılar ve 5. sırada kendilerine yer buldular. İlk 4 yarışından 2 adım uzaktalar ama 3 maçlarının da eksik olduğunu belirtelim, yani halen avantajlı durumdalar. Evlerindeki performansları da gayet iyi, son 6 maçlarını üst üste kazandılar. 18 Ocak’taki son iç saha maçında güçlü rakipleri Bucks’ı tam 40 sayı farkla ezdiklerini unutmayalım! Garland ve Thompson’dan faydalanamayacaklar. 

Clippers cephesinde de işler yolunda diyebiliriz elbette. Onlar da son 5 maçlarını üst üste kazandılar ve bu sayede de 30 galibiyetle Batı’da 3. sırada yer aldılar, liderden 2 galibiyet uzaktalar ve 2 maçları da eksik! Deplasman karnelerine baktığımızda ise son 2 maçta Raptors’u 20 sayı ve Celtics’i 19 sayı farkla çok rahat geçtiklerini gördük. Bu maçta da büyük üçlü Kawhi, Harden, George yine sahada olacak ama Zubac’dan faydalanamayacaklar. 

İki takım arasında bir kalite ve seviye farkı var demek Cavs’a haksızlık etmek olur. Özellikle Mitchell, Allen, LeVert, Mobley gibi silahların bu maçta sağlıklı olacak olması da onların daha iyi performans sergileyeceklerinin bir göstergesi. Tabiki evlerinde olmaları da önemli bir artı. Clippers son dönemde formda ve evet kağıt üstünde daha iyi bir kadroya sahip. Ama Cavs kesinlikle hafife alınabilecek bir rakip değil, özellikle kendi sahasında. 

İddaa Oranı: MS 1 (+4.5) – 1.43
intobet Oranı: MS 1 (+4.5) – 1.62
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Fransa Pro A Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Metropolitan Levallois – Nancy İddaa Tahmini 02.03.24

Fransa Betclic ELITE Pro A 24. hafta mücadelesinde Metropolitan Levallois Cumartesi günü saat 20:30’da Nancy …