Anasayfa / Almanya easyCredit BBL / Braunschweig – Ratiopharm Ulm İddaa Tahmini 12.05.24

Braunschweig – Ratiopharm Ulm İddaa Tahmini 12.05.24

Almanya easyCredit BBL 34. hafta mücadelesinde Braunschweig Pazar günü saat 16:30’da Ratiopharm Ulm ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de intobet ev sahibi lehine 8.5 handikap belirlemişler. 

Braunschweig son 4 maçtan 3 tanesini kazandı ama 15 galibiyette kaldı ve artık play-in şansları kalmadı çünkü kendilerinden bir galibiyet önde olan ve 10. sırada yer alan Hamburg’a ikili averajı da kaybetmiş durumdalar… Dolayısıyla bu maça sadece formalite için çıkacaklar ve ardından da sezonu tamamlayıp tatile gidecekler. Son maçlarında konuk oldukları ilk 4 adaylarından Chemnitz’e direnememişler ve 14 sayı fark yemişlerdi.

Son şampiyon Ulm ise bu sezon beklentilerin altında kaldı ama yine de play-off biletini garantilediler ve hatta bu maçı kazanmaları, Wurzburg’un da kaybetmesi durumunda normal sezonu 4. sırada bitirecekler, yani play-off serisine ev sahibi avantajıyla başlayacaklar.  Deplasman karnelerine baktığımızda ise işlerin gayet yolunda gittiğini görüyoruz, son 4 maçlarını üst üste kazandılar ve keyifler yerinde. Son olarak da alt sıra ekiplerinden Heidelberg’i 57-73 gibi net bir skorla geçmişlerdi.

İki takım sezonun ilk yarısında, 2 Ocak’ta karşılaşmışlar ve Ulm konuk ettiği rakibine siklet farkını net olarak göstermiş ve 90-73 gibi dominant bir skorla kazanmayı bilmişti. Son dönemde deplasman karnelerinin de ne kadar iyi olduğunu biliyoruz. 4. sırada yer almak adına yüksek motivasyonla çıkacakları bu maçı farklı bir şekilde, handikapı geçerek kazanacaklarını ve Wurzburg’un kaybetmesini bekleyeceklerini tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: MS 2 (-8.5) – 1.49
intobet Oranı: MS 2 (-8.5) – 1.79
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Fransa Pro A Ligi iddaa tahmin ve analizleri

LDLC Asvel Villeurbanne – Paris Basketball İddaa Tahmini 30.05.24

Fransa Betclic ELITE Pro A yarı final serisi 4. maçında LDLC Asvel Villeurbanne Perşembe günü …