Anasayfa / Almanya easyCredit BBL / Niners Chemnitz – Wurzburg İddaa Tahmini 12.05.24

Niners Chemnitz – Wurzburg İddaa Tahmini 12.05.24

Almanya easyCredit BBL 34. ve son hafta mücadelesinde Niners Chemnitz Pazar günü saat 16:30’da Wurzburg ile karşılaşacak. Hem iddaa hem de Best10 toplam sayı limitini 164.5 olarak açıklamışlar. 

Chemnitz bu sezonun flaş takımlarından birisi. Nitekim son 2 maçlarını kazandılar ve bu sayede de 25 galibiyetle 3. sırada yer aldılar. Bu maçı kazanmaları durumunda yerlerini koruyacaklar. Eğer 3 ve üstü farkla kaybederlerse ise sezonu 4. sırada tamamlayacaklar, iki durumda da ilk 4 sırada yer alacakları için play-off’a saha avantajı ile girecekler. Diğer yandan evlerindeki performanslarına baktığımızda ise son 3 maçtan ikisinde ortak nokta yüksek skorlardı, sırasıyla 195 sayı ve 174 sayı üretilmişti o maçlarda. 

Wurzburg da rakibi gibi beklentilerin üstüne çıkan flaş ekiplerden birisi, son 4 maçlarını üst üste kazanarak da ne kadar formda olduklarını gösterdiler. Bu sayede 24 galibiyete ulaştılar ve bu maçı 3 sayı ya da üstünde bir farkla kazanabilirlerse normal sezonu 3. sırada bitirecekler. Bu arada kaybederlerse ve Ulm kazanırsa 5. sıraya geriliyorlar, play-off’a saha avantajı ile başlayamıyorlar. Deplasman karnelerine baktığımızda ise son 2 maçta bize galibiyetlerle beraber yüksek skorlar izlettiklerini gördük, sırasıyla 176 sayı ve 191 sayı üretilmişti o maçlarda. 

Ligin iki flaş ve denk takımının kapışmasını izleyeceğiz. Chemnitz ilk 4 sıradaki yerini garantilediği için kafası rahat ancak Wurzburg kaybederse ve Ulm kazanırsa sezonu 5. sırada bitirecek ve play-off’a saha avantajı ile başlayamayacak. Dolayısıyla onlar adına daha önemli bir maç olacak. İki takımın da tempoyu sevdiklerini ve son dönemde yüksek skorlar ürettiklerini biliyoruz. Bu maçta da farklı bir senaryo beklemiyorum, karşılıklı olarak 80 baremini zorlanmadan geçmelerini bekliyorum. 

İddaa Oranı: ÜST (164.5) – 1.48
Best10 Oranı: ÜST (164.5) – 1.65
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Porto Riko Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Leones de Ponce – Piratas de Quebradillas İddaa Tahmini 28.05.24

Porto Riko Ligi A grubu mücadelesinde Leones de Ponce Salı günü saat 03:00’da Piratas de …