Anasayfa / Genel / Bremerhaven Goettingen Maçı İddaa Tahmini ve Yorumu 24 Şubat 2017

Bremerhaven Goettingen Maçı İddaa Tahmini ve Yorumu 24 Şubat 2017

24 Şubat Cuma günü Almanya BBL’de Bremerhaven Goettingen’i ağırlıyor. Saat 21:00’de başlayacak maçta İddaa’da Gottingen lehine 1.5 handikap açılmış ve toplam sayı baremi 163.5 olarak belirtilmiş. Yurtdışında ise Gottingen lehine 1 handikap açılmış ve toplam sayı baremi ise 163.5 olarak belirlenmiş.

6 galibiyetle 14.sırada yer alan Bremerhaven düşme potasından 5 galibiyet ve play-off potasından ise 4 galibiyet uzakta kalmış durumda, yani ligin orta şekerli ve etliye sütlüye karışmayan takımlarından biri konumundalar. Ancak son 3 maçlarını kaybettiler ve özellikle kendilerinden altta olan takımlarla oynayacakları maçlara dikkat etmeleri gerekiyor düşme potasına mesafelerini koruyabilmek adına. Bu sezon evlerinde oynadıkları 10 maçtan sadece beşini kazanabildiler. Koç Machowski’nin ekibinin temel sorunu savunma, potalarında ortalama 90 sayı görüyorlar ki bu alanda 17.sıradalar. Hücumda ise Alman liginin ortalarında yer alıyorlar rakip potalara gönderdikleri 81 sayı ile.  Skor yükü 4 Amerikalı Anderson, Hulls, Kamp ve Diggs arasında dağılmış durumda aslında ancak son maçlarda Anderson ve Hulls performansları ile biraz daha ön plana çıkıyorlar.

Bu maçtaki rakibi gibi koç Roijakkers’in yönettiği Goettingen de Alman liginin orta şekerli takımlarından biri konumunda. 7 galibiyetle 13.sıradalar ve onların az da olsa play-off şansı devam ediyor, 3 maç gerisindeler play-off potasının. Ama onların form grafiği Bremerhaven’e göre baya kötü, son 5 maçlarında bir kere bile galibiyet yüzü göremediler. Onların da temel problemi hücum alanında. Skor üretme konusunda sınırlı bir takımlar, sezon içerisinde takıma gelen Ruoff ve biraz da genç Amerikalı uzun Eatherton dışında istikrarlı skor opsiyonları yok. Ortalama 77 sayı bulabiliyorlar ama buna karşın potalarında 82 sayı görüyorlar. Deplasmanlarda 12 maçtan 3 galibiyet çıkarmayı başardılar şimdiye kadar. Bu arada unutmadan belirteyim Goettingen takım olarak asist ve ribaund ortalamalarında ise ligdeki ilk 5 takım arasında yer alıyor.

İki takım da Alman liginin genel trendi olan yüksek tempo basketbolunu seviyor ve bol top kullanıyorlar maçlarında. Savunmada da parlak bir karneleri olmadığını düşündüğümüzde denk güçlerin mücadelesinde bol skorlu ve keyifli bir maç bizi bekliyor. Önerim üst seçeneği olacak.

Üst 163.5 / 1.70 (iddaa)

Üst 163.5 / 1.88 (bets10)Hakkında basketboltahmin

Mutlaka bakın

NBA iddaa tahmin ve analizleri

Cleveland Cavaliers – Orlando Magic İddaa Tahmini (2) 27.10.22

NBA normal sezon mücadelesinde Cleveland Cavaliers, çarşambayı perşembeye bağlayan gece saat 02:00’de Orlando Magic ile Rocket Mortgage …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir