Anasayfa / Brescia / Brescia – Pesaro İddaa Tahmini 29.10.22

Brescia – Pesaro İddaa Tahmini 29.10.22

İtalya Lega Basket Serie A 5. hafta mücadelesinde Brescia Cumartesi günü saat 21:30’da Pesaro ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de intobet misafir takım lehine 5.5 handikap belirlemişler.

Brescia ligin iddialı ilk 4 adaylarından biri, Euroleague takımlarından sonra 3 ve 4. sıradaki önemli adaylardan biri konumunda. EuroCup ve Serie A’daki son 4 maçlarından 3 tanesini kazanarak da ne kadar formda olduklarını gösterdiler. Son olarak EuroCup sahnesinde konuk oldukları denk rakiplerinden Ulm’u uzatma sonunda 8 sayı farkla yenmişlerdi. O maçta Caupain 17 sayı, 7 ribaund, 8 asist, Della Valle 17 sayı, 4 asist, Massinburg 16 sayı, 6 ribaund, 6 asist ve Gabriel 11 sayı, 12 ribaund ile galibiyeti getiren başlıca isimlerdi. 

Pesaro ise lige iyi başlayan takımlarından birisi, 4 maçlarından 2 tanesini kazandılar. Son 2 maçlarında bu kayıplar gelmişti; önce deplasmanda Tortona’ya 8 sayı farkla yenilmişler sonra içerde Napoli karşısında direnseler de uzatmada 2 sayı farkla yenilmekten kurtulamamışlardı. O son maçta Moretti 24 sayı ile yıldızlaşırken, Abdur-Rahkman 20 sayı, 4 ribaund, 5 asist, Cheatham 19 sayı, 8 ribaund ve Kravic 15 sayı, 15 ribaund ile direnen diğer isimlerdi. 

İki takım arasında elbette net bir seviye farkı var. Brescia bir EuroCup takımı ve hedefleri orada da ilk 4 takım arasında yer alabilmek tıpkı Serie A’da olduğu gibi. Ellerinde de Massinburg, Della Valle, Caupain gibi önemli silahlar da var, bunların hepsini de devreye sokmaya başladılar son haftalarda. EuroCup sahnesinde ortaya koydukları performansı burada kendi sahalarında da sürdüreceklerini ve Pesaro’yu fazla yaklaştırmadan handikapı geçerek kazanacaklarını düşünüyorum. 

İddaa Oranı: MS 1 (-5.5) – 1.49
intobet Oranı: MS 1 (-5.5) – 1.64
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Türkiye Sigorta Basketbol Süper Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Aliağa Petkim Spor – Manisa BBSK İddaa Tahmini 05.12.22

Türkiye Sigorta Basketbol Süper Ligi 9. hafta mücadelesinde Aliağa Petkim Spor Pazartesi günü saat 19:00’da …