Güncel
Anasayfa / Brescia / Brescia – Virtus Bologna İddaa Tahmini 25.03.24

Brescia – Virtus Bologna İddaa Tahmini 25.03.24

İtalya Lega Basket Serie A 24. hafta mücadelesinde Brescia Pazartesi günü saat 22:00’da Virtus Bologna ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de Hovarda toplam sayı limitini 161.5 olarak açıklamışlar. 

Brescia bu sezonun en flaş takımı, sezon başında onların 23. haftada liderlik koltuğunda oturacağını söylesek sanırım kimseyi inandıramazdık! Ama aslına bakılırsa uzun bir süredir liderlik koltuğunda oturuyorlar. Diğer yandan son 3 maçlarından ikisini kaybettiler ve formsuz bir durumdalar, buna rağmen topladıkları 17 galibiyetle halen liderlik koltuğunda oturduklarını belirtmek gerekli. Son 3 maçlık sekansta ise sonuçlardan bağımsız olarak ortak nokta yüksek tempo ve bol skordu, sırasıyla 176 sayı, 167 sayı ve 207 sayı üretilmişti o maçlarda.

Bologna ise Euroleague’de olduğu gibi burada Serie A’da da kötü bir dönemden geçiyor. Onlar da burada son 3 maçlarından 2 tanesini kaybettiler ve 16 galibiyetli Milano artı Venezia ile beraber 2. sırayı paylaşıyorlar. İki kulvardaki son deplasman maçlarına baktığımızda ise 5 maçtır kazanamadıklarını görüyoruz! Ayrıca bu maçlardan son 3 tanesinde ise ortak nokta yüksek skordu aynı zamanda. Serie A’daki son deplasman maçlarında bu paralelde Pesaro’ya 87-86 ile uzatmada teslim olmuşlardı. 

Brescia her ne kadar ligin uzun bir süredir lideri olsa da son dönemde güven vermiyor. Bunund yanında Bologna’nın da son dönemdeki deplasman karnesi sıkıntılı. Hal böyle olunca taraf ya da handikap bahisleri bu maçta bana riskli görünüyor. Diğer yandan iki takım da son dönemde tempoyu yükselttiler, hücum odaklı bir basketbol ortaya koyuyorlar. Bu maçta da farklı bir senaryo beklemiyorum, hatta karşılıklı olarak 80 baremini geçmeleri beni şaşırtmaz. 

İddaa Oranı: ÜST (161.5) – 1.44
Hovarda Oranı: ÜST (161.5) – 1.60
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

İspanya Liga Endesa iddaa tahmin ve analizleri

Tenerife – Bilbao İddaa Tahmini 13.04.24

İspanya Liga Endesa 29. hafta mücadelesinde Tenerife Cumartesi günü saat 21:45’de Bilbao ile karşılaşacak. Hem …