Anasayfa / Charlotte Hornets / Cleveland Cavaliers – Charlotte Hornets İddaa Tahmini 26.03.24

Cleveland Cavaliers – Charlotte Hornets İddaa Tahmini 26.03.24

NBA Doğu Konferansı mücadelesinde Cleveland Cavaliers Salı günü saat 02:00’da Charlotte Hornets ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de intobet toplam sayı limitini 208.5 olarak açıklamışlar. 

Cavs konferansın iddialı takımlarından birisi. Evet son 3 maçlarını üst üste kaybettiler ama halen topladıkları 43 galibiyetle 3. sırada yer aldılar. Son 2 maçlarına baktığımızda yaşadıkları farklı yenilgilerde özellikle üretimde sıkıntı yaşadıklarını gördük, o maçlarda sırasıyla 195 sayı ve 205 sayı izlettirmişlerdi bizlere. Bu maçta da Mitchell, Strus, Wade ve Jerome’dan faydalanamayacaklar. 

Hornets cephesinde ise işler yolunda değil, son 4 maçlarını üst üste kaybettiler ve zaten 17 galibiyette kaldılar. Play-in potasından bile 14 adım uzakta kaldılar ve artık sezonun geri kalan bölümünde herhangi bir şansları kalmadı. Son 4 deplasman maçlarına baktığımızda ise 3 tanesinde düşük skorlar ortak noktaydı, 208 sayı, 207 sayı ve 204 sayı izletmişlerdi bize o maçlarda. Ball, Seth Curry, M. Williams bu maçta da takımda yer alamayacak önemli isimler.

İki takım arasında elbette bir siklet farkı var, Cavs her alanda rakibinden önde bir takım. Ancak son dönemde Mitchell ve Strus’dan yoksun olmaları onların özellikle hücumda zorlanmalarına neden oldu. Diğer yandan savunmadaki sert ve fiziksel oyunları devam ediyor. Hornets da üretimde zorlanan bir ekip Ball ve Curry’nin yokluğunda. Bu maçta da rakibin savunmasına karşı ayakta kalmaları pek mümkün görünmüyor. Kazanan takımın 105 sayı ve kaybedenin 100 bareminin altında kalması beni şaşırtmaz. 

İddaa Oranı: ALT (208.5) – 1.49
intobet Oranı: ALT (208.5) – 1.67
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Almanya BBL Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Rasta Vechta – Oldenburg İddaa Tahmini 13.04.24

Almanya easyCredit BBL 28. hafta mücadelesinde Rasta Vechta Cumartesi günü saat 21:00’da Oldenburg ile karşılaşacak. …