Anasayfa / Brillantes / Brillantes – Toros de Aragua İddaa Tahmini 07.08.22

Brillantes – Toros de Aragua İddaa Tahmini 07.08.22

Venezüela Ligi Batı grubu mücadelesinde Brillantes Pazar günü saat 01:00’da Toros de Aragua ile karşılaşacak. Rexbet misafir takım lehine 15.5 handikap belirlemişken İddaa ise bu maça oran açmamış.

Brillantes 10 maçın ardından hanesine 4 galibiyet yazdırabildi ve daha da önemlisi bu galibiyetlerin iki tanesi son 3 maçlık dönemde geldi, yani formda bir döneme girdiklerini söylemek yanlış olmaz. Evlerindeki son maçta Broncos’u 5 sayı farkla geçmeyi bilmişlerdi. Ancak 4 Ağustos’daki son maçlarında da deplasmanda güçlü rakipleri Centauros’a direnememişler ve 80-65 ile farklı yenilmişlerdi. O maçta Charles 14 sayı, 7 ribaund ve Fuenmayor 14 sayı, 5 ribaund ile öne çıkan isimlerdi.

Aragua ise Batı grubunun en zayıf halkası konumunda, 8 maçlarından 7 tanesini kaybettiler ve son 2 maçlarında üst üste kaybederken önce deplasmanda Trotamundos’a 22 sayı farkla ve sonra da içerde oynamalarına rağmen Guaira’ya 69-76 ile yenilmekten kurtulamamışlardı. O maçta üretimde zorlanmışlar ve Perez’in 14 sayı, 2 asist, Macuare’nin 12 sayı, 6 ribaund, Guidi’bin 11 sayı, 9 ribaund ve Mejias’ın 11 sayı, 5 ribaundluk performansları yeterli olmamıştı. 

İki takım arasında net bir kalite ve seviye farkı var. Brillantes özellikle son haftalarda yakaladığı form grafiği ile bu farkları sahaya yansıtmaya başladı. Aragua ise Batı’nın en zayıf halkası, 8 maçtan sadece birini kazanabildiler. Dolayısıyla bu zorlu deplasmanda da fazla şansları olacağını düşünmüyorum. Ev sahibinin Charles ve Fuenmayor liderliğinde sürprize izin vermeyeceğini ve handikapı geçerek rahat bir galibiyete imza atacağını tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: –
Rexbet Oranı: MS 1 (-15.5) – 1.80
Güven Endeksi: 6Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Almanya BBL Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Alba Berlin – Crailsheim Merlins İddaa Tahmini 02.10.23

Almanya easyCredit BBL ikinci hafta mücadelesinde Alba Berlin Pazartesi günü saat 19:30’da Crailsheim Merlins ile …