Anasayfa / Genel / Brooklyn Nets Washington Wizards İddaa Tahmini ve Yorumu 9 Şubat 2017

Brooklyn Nets Washington Wizards İddaa Tahmini ve Yorumu 9 Şubat 2017

Bu gece Nba’de 12 müsabaka bulunmakta. Benim dikkat çekmek istediğim karşılaşma ise Türkiye saatiyle 03:30 oynanacak olan Brooklyn Nets ile Washington Wizards karşılaşması. Brooklyn son 9 kaşılaşmadan mağlup ayrılmış durumda. Washington Wizards ise iyi bir ivme yakalamıştı ancak son oynadıkları normal süresi 120-120 berabere biten maçta uzatmalarda Cleveland’a kaybettiler. Takip mesafesini korudukları için heyecanlı bir maç izlettirdiler. İddaa bu maç için Brooklyn’e 9,5 Handikap ve Alt/Üst limiti  219,5 olarak belirlemiş.

Brooklyn takımında sakatlara bakacak olursak Jeremy Lin 15 Şubattan önce dönmesi beklenmiyor. Jeremy 13 sayı ortalaması ile oynamaktaydı, parkede olmaması takımı bir miktar etkileyecektir. Takımın handikaplı kazanma oranı %44, ortalama 102 sayı atıp 110 sayıyı potalarında görüyorlar. Oynadıkları maçlarda toplam skor ise 212 olarak kayıtlara geçmiş. Brooklyn takımı üç sayı çizgisi dışından az atış yapmakta, daha çok pota altına girerek sayı bulma yolunu tercih ediyorlar. Üçlük denemelerinde de istenilen seviyede başarılı olamıyorlar. Bu müsabaka da durumun değişeceğini düşünmüyorum.

Washington takımına baktığımızda İan Mahinmi oynayabilir duruma gelecek. Koç tercih ederse parkede yerini alabilir. Sayı ortalaması düşük bir oyuncu olduğu için takımı etkilemeyecektir. Takımın handikaplı kazanma oranı %54 olarak kayıtlara geçmiş. Deplasmanda ortalama 103 sayı atıp 104 sayı yiyorlar. Takımın bulduğu ortalama sayılara bakacak olursak bizi yanıltabileceğini düşünmüyorum çünkü son zamanlarda Wizards gerçekten iyi maçlar çıkartıyor ve sayıları belirtilen rakamların üzerinde. Formda olan Wizards istatistiklerin üzerine bu maçta çıkacaktır. Takım dün maç yaptığı için yorgun diyebilirsiniz ancak Nba gibi bir organizasyonda her gün maç yapılıyor oyuncular bu tempoya alışmış durumdalar. Wizards takımıda sayıları Brooklyn gibi pota altında bulan bir takım. İki takım karşılaştırılırsa Wizards hem üçlük deneme hem başarı oranı olarak Brooklyn’i geride bırakmakta.

Washington takımının son zamanlarındaki başarısı, oyundan yılmayışı ve kazanma isteklerinin yüksek olmasından dolayı tercihim İY:2 olacaktır. Brooklyn gerçekten kötü durumda ve moralsiz durumdalar.

Kendinizi üzecek miktarlardaki bahislerden kaçınmanızı tavsiye eder, İyi seyirler dilerim.

Washington Wizards ilk yarı kazanır. İY:2(-5,5) Oran:1.70Hakkında Ali Osman Çayırcı

Merhabalar, 1986 yılında bir Ege köyünde dünyaya geldim. İlköğretim ve lise eğitimimi Denizli'de tamamladım. Üniversite için ise Manisa da aldık soluğu. Ülkemizde en bilinen sporunu bende sevdim, sokakta, çamurda koştuk peşinden meşin yuvarlağın. İlköğretimden itibaren ligleri de takip etmeye ve izlemeye başladım. Basketbol benim için hep daha heyecanlıydı, hızlıydı, zamanın her saniyesinin önemli olduğunu gösteren bir spor dalıydı. Oynamayı hep denesem de vasat bir oyuncu oldum. Sevdiğim ve oynayamadığım içinde sıkı bir takipçi oldum. İlerleyen yıllarda NBA benim için bir tutku oldu. Amerika'da yaşadığım dönemde bu tutku katlanarak arttı. Her oyunda şans faktörü olsa da istatistik performans ve olasılıklar benim için hep önemli oldu ve olmaya devam edecek.

Mutlaka bakın

NBA iddaa tahmin ve analizleri

New York Knicks – Toronto Raptors İddaa Tahmini (2) 22.12.22

NBA normal sezon mücadelesinde New York Knicks, çarşambayı perşembeye bağlayan gece saat 03:30’da Toronto Raptors ile Madison …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir