Anasayfa / Almanya easyCredit BBL / Brose Bamberg – Bayern Munich İddaa Tahmini 29.05.18

Brose Bamberg – Bayern Munich İddaa Tahmini 29.05.18

almanya bbl basketboltahmin.net iddaa tahmin ve analiz
almanya bbl basketboltahmin.net iddaa tahmin ve analiz

Almanya BBL yarı final serisi 3.maçında Brose Bamberg Salı akşamı saat 20:00’da Bayern Munich ile karşı karşıya gelecek. Bets10 deplasman takımının handikapsız galibiyeti için 1.85 oran belirlemişken İddaa ise oranı 1.75 olarak açıklamış.

Brose Bamberg koç Banchi liderliğinde biraz olsun toparlandı diyorduk ama serinin son maçında Munich deplasmanında darma dağan oldular tam anlamıyla. Tam 32 sayı farkla kaybettiler ve seride 2-1 geri düşmüş durumdalar. Tabi son maçta sergiledikleri bu vasat basketbol artık havlu attıklarını, oyuncuların tatil havasına girdiklerini gösteriyor. Özellikle hücumda performansları oldukça düştü seri ilerledikçe ve Bayern’i de artık durduramıyorlar.

Bayern bu seride evindeki maçlarda etkili oldu ve deplasmanda oynadığı tek maçta bir hayli zorlanmıştı. Ancak son maçta evde oynamanın da avantajıyla savunmayı istedikleri gibi sert bir kıvama taşımakla kalmadılar hücumda da şiir gibi oynadılar. Bamberg’in direncini maçın başından kırdıktan sonra her dakika farkı da açmaya devam ettiler. Özellikle 3.çeyrekte elde ettikleri 28-10’luk skor ile Brose Bamberg’in direncini tamamen kırdılar.

Brose Bamberg kendisi için evinde oynayacağı bu maçın sın şans olduğunu gayet iyi biliyor. Bunu nedenle ateşli taraftarlarını arkalarına alarak son bir mücadele sergilemek, direnç göstermek isteyeceklerdir. Ancak ikinci maçta da gördük ki bunu gösterebilecek enerjileri pek kalmamış durumda. Son maçta evinde de olsa istediği psikolojik üstünlüğü maçla beraber kazanmayı başaran Bayern’in seriyi daha fazla uzatmayacağını ve deplasmanda da Bamberg’i yenerek finalde Alba Berlin’in rakibi olacağını düşünüyorum.

Güven İndeksi: 8/10

İddaa Oranı: ML 2 / 1.75

Bets10 Oranı: ML 2 / 1.85

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında basketboltahmin

basketboltahmin

Mutlaka bakın

Phoenix Suns – Dallas Mavericks İddaa Tahmini 13.08.20 (Basket Guru)

NBA‘de Batı’nın en formda takımlarından Phoenix Suns, Perşembe saat 23:00’da Dallas Mavericks ile karşılaşacak. Hem …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir