Anasayfa / Bursaspor İnfo Yatırım / Bursaspor İnfo Yatırım – Lokomotiv Kuban İddaa Tahmini 03.09.23

Bursaspor İnfo Yatırım – Lokomotiv Kuban İddaa Tahmini 03.09.23

Antalya Gloria Sports Arena’da oynanacak Hazırlık Maçı‘nda temsilcimiz Bursaspor İnfo Yatırım, Rus rakibi Lokomotiv Kuban ile karşılaşacak. Best10 toplam sayı limitini 164.5 olarak açıklamışken İddaa ise bu maça oran açmamış.

Koç Zdovc’u göreve getiren ve yeniden yapılanmaya giden Bursaspor, yeni sezonda ülkemizi BCL’de temsil edecek. Şuana kadar 3 hazırlık maçı yaptılar; Finalspor’u 102-61, Erokspor’u 90-73 ile geçmişler, son olarak Merkezefendi’yi ise 78-73 ile geçtiler. O maçta yeni transferlerden David Mutaf 16 sayı, Anthony Brown 15 sayı ve Hamilton 12 sayı ile öne çıkan isimler olmuşlardı. Diğer 3 yeni transfer Michineau, Floyd ve Young da ilk 2 maçta iyi işler çıkarmışlardı.

VTB Ligi’nin iddialı takımlarından Kuban ise koçu Sekulic, Slovenya’nın başında olduğu için Antalya kampında yardımcı koçların yönetiminde çalışıyor. Buradaki ilk 2 maçlarında temsilcilerimizden Bodrumspor’u 84-82 ile geçerken, Bahçeşehir’e ise 97-90 ile kaybetmişlerdi. Ellerinde Barford, Akoon-Purcell, Chris Horton, Okaro White, Jordan Morgan gibi değerli silahlar olduğunun altını tekrar çizelim.

Elbette Kuban kağıt üstünde yetenek ve kalite seviyesi anlamında Bursaspor’dan daha iyi bir konumda. Ama Bahçeşehir maçında da gördüğümüz üzere henüz savunmayı oturtabilmiş değiller ve yerli oyunculardan da yeteri kadar katkı alamıyorlar. Bursaspor’un da savunmada henüz sistemi kuramadığını biliyoruz. Dolayısıyla bir tarafta Michineau, Floyd ve David Mutaf, diğer tarafta Barford ve Purcell varken bu maçta da temponun yüksek olacağını, bizlere bol skorlu, keyifli bir hazırlık maçı izleteceklerini söyleyebiliriz. 

İddaa Oranı: –
Best10 Oranı: ÜST (164.5) – 1.69
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Basketboltahmin.net iddaa tahminleri ve analizleri

Sırbistan – Japonya İddaa Tahmini 21.07.24

Belgrad’da Stark Arena’da oynanacak Hazırlık Maçı‘nda Sırbistan Pazar günü saat 21:00’da Japonya ile karşılaşacak. Hem …