Anasayfa / Ankaragücü / Gaziantep – Ankaragücü İddaa Tahmini 03.09.23

Gaziantep – Ankaragücü İddaa Tahmini 03.09.23

Hazırlık Maçları kapsamında Ormanspor’un düzenlediği “Geleceğe Nefes Ol” turnuvasında Gaziantep Pazar günü saat 15:00’da Ankaragücü ile karşılaşacak. intobet Ankara ekibi lehine 7.5 handikap belirlemişken İddaa ise bu maça oran açmamış.

Gaziantep tek yabancısı ile yer aldığı turnuvanın ilk maçında ev sahibi Ormanspor’u 56-76 ile farklı geçerken, ikinci maçta BSL biletinin güçlü adaylarından Yalovaspor’a ise direnememişler ve 11 sayı farkla kaybetmişlerdi. O son maçta Yiğit Onan 16 sayı, 6 ribaund ve Dusan Cantekin 10 sayı, 4 ribaund ile öne çıkan isimlerdi. Tek yabancıları Maurice Watson ise 9 sayı, 4 ribgaund, 5 asist ile katkı vermiş, skor üretimi anlamında beklentilerin altında kalmıştı.

Ankaragücü ise ligin geç kurulan takımlarından birisi, henüz adaptasyon sürecinin çok başındalar. Turnuvadaki ilk maçlarında güçlü Yalovaspor karşısnda varlık gösterememişler ve 98-78 gibi farklı bir skorla kaybetmişlerdi. O maçta tecrübeli Burak Selen 16 sayı, 5 ribaund, Kyan Anderson 13 sayı, 4 ribaund, 4 asist ve Baran Yurduşen 13 sayı ile direnen başlıca isimlerdi. İkinci maçları ise ısınma esnasında potada problem çıktığı için iptal olmuştu. 

İki takım arasında kalite ve seviye anlamında bence net farklar var. Gaziantep tek yabancı ile mücadele ediyor olmasına rağmen iyi iş çıkardı bu turnuvada, ilk maçta da ev sahibini tam 20 sayı farkla geçmişlerdi. Ankaragücü gibi henüz hazır görünmeyen bir takım karşısında da hata yapmayacaklarını, Watson ve kaliteli yerlilerinin liderliğinde kazanırken handikapı da geçebileceklerini tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: –
intobet Oranı: MS 1 (-7.5) – 1.68
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

İspanya Liga Endesa iddaa tahmin ve analizleri

Breogan – Baskonia İddaa Tahmini 24.09.23

İspanya Liga Endesa açılış haftasında Breogan Pazar günü saat 18:00’da Baskonia ile karşılaşacak. Hem İddaa …