Anasayfa / Frutti Extra Bursaspor / Bursaspor – Tofaş İddaa Tahmini 29.09.19

Bursaspor – Tofaş İddaa Tahmini 29.09.19

Türkiye Basketbol Süper Ligi ilk hafta mücadelesinde Bursaspor Pazar saat 13:00’da Tofaş ile karşılaşacak. İddaa deplasman takımının galibiyeti şartıyla toplam sayı limitini 167.5 olarak açıklamışken Bets10 ise aynı şartlarda limiti 168.5 olarak belirlemiş.

Ligin yeni takımlarından Bursaspor atletik özellikleri yüksek oyuncularla tempoyu seven skorer guardları bir araya getirdiği bir kadro kurdu. Chris Jones ve Allerik Freeman liderliğinde açık alanda etkili olmalarını ve işin hücum tarafında Perry Jones’un da skora katkısıyla rakiplerini canını yakacak bir takım olacaklarını düşünüyorum. 

Tofaş ise koç Ene yönetiminde bütçeyi düşürmüş olsa da Devin Williams, Matt Lojeski, DJ White ve Tarik Philip gibi kaliteli hamleler yapmayı başardılar. Ayrıca Mejia’yı da kadroda tutmaları kritikti, ancak sakalığı nedeniyle bu maçta forma giyemeyecek. Hazırlık döneminde yüksek tempoda oynayan ve daha çok hücumu düşünen bir Tofaş gördük ki Lojeski, Williams ve White savunma performansları ile bilinen isimler değiller zaten. 

Bursa derbisinde iki ekip de henüz tam olarak hazır değil sezona, özellikle savunma sistemleri oturmuş durumda değil. Ayrıca kadro yapıları gereği de savunmadan çok hücum performansları ile ön plana çıkmalarını bekleyeceğimiz ekipler. Bursa’da önemli bir eksik yok ama Tofaş’da Mejia ve Berk forma giyemeyecekler. Bir tarafta Jones ve Freeman, diğer tarafta Philip ve Barış ile kısaların yönlendireceği yüksek tempoda, tam sahada oynanan bir basketbol izleyeceğimizi ve bol skorlu maçta misafir takımın tecrübe farkıyla kazanacağını öngörüyorum.

İddaa Oranı: MS 2 & ÜST (167.5) – 2.15
Avrupa Bahis Oranı: MS 2 & ÜST (168.5) – 2.65
Güven İndeksi: 8

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

Dallas Mavericks – Milwaukee Bucks İddaa Tahmini 09.08.20 (Basket Guru)

NBA‘de Batı’nın dişli takımlarından Dallas Mavericks, Doğu’da liderliği garantilemiş olan güçlü rakibi Milwaukee Bucks ile …