Anasayfa / CA Penarol / CA Penarol – Defensor Sporting İddaa Tahmini 28.05.24

CA Penarol – Defensor Sporting İddaa Tahmini 28.05.24

Uruguay Ligi yarı final serisi 5. ve son maçında CA Penarol Salı günü saat 03:15’de Defensor Sporting ile karşılaşacak. Hem iddaa hem de intobet toplam sayı limitini 154.5 olarak açıklamışlar. 

Penarol seriye saha avantajı ile başlamış, evindeki ilk maçı da kazanmıştı. Sonrasında deplasmanda kaybetti ve seri eşitlendi. Ancak asıl canlarını sıkan 3. maçta evlerinde kaybetmeleri oldu. 1-2 geriye düşmüşlerdi ama deplasmanda çıktıkları tamam mı devam mı maçında hata yapmadılar ve kazanarak seriyi 2-2 yapıp, 5. ve son maç için tekrar evlerine dönmeyi başardılar. 

Defensor ise seriye saha avantajı olmadan başlamıştı ama 3. maçı deplasmanda kazanarak servis kırmış ve bu sayede de 1-2 öne geçerek 4. maçta seriyi bitirme şansı yakalamıştı evinde. Ama bu kez de onlar rakibin servis kırmasına izin vermişler tam 19 sayı farkla hezimete uğrayarak serinin son maçına yine deplasmanda çıkmak zorunda kaldılar. Son maçta canlarını sıkan bir diğer konu ise evlerinde olmalarına rağmen hücumda kötü oynayıp sadece 61 sayı üretebilmeleriydi…

Geride kalan 4 maçta takımlar birbirlerini birer kez deplasmanda devirdiler ve bu nedenle de seri 2-2’de kitlendi zaten… Şimdi eşitliği bozmak ve final biletini kapabilmek için Penarol’ün ev sahipliğinde son bir maça çıkacaklar. Ancak birbirlerini evlerinde yenebildikleri için taraf bahsi açısından zor bir maç olduğunu düşünüyorum. Bunun yerine serinin son 3 maçta düşen temposu ve skor potansiyelini (son 3 maçta 155 sayı, 156 sayı ve 141 sayı çıkmıştı) düşünerek bu stresi yüksek tamam mı devam mı maçında tercihimi alt seçeneğinden yana kullanacağım. 

İddaa Oranı: ALT (154.5) – 1.63
intobet Oranı: ALT (154.5) – 1.79
Güven Endeksi: 6Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Venezuela Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Guaiqueries – Heroes de Falcon İddaa Tahmini 21.06.24

Venezüela Ligi mücadelesinde Guaiqueries Cuma günü saat 02:00’da Heroes de Falcon ile karşılaşacak. Rexbet ev …