Anasayfa / Cangrejeros / Cangrejeros de Santurce – Gigantes de Carolina İddaa Tahmini 28.05.24

Cangrejeros de Santurce – Gigantes de Carolina İddaa Tahmini 28.05.24

Porto Riko Ligi B grubu mücadelesinde Cangrejeros de Santurce Salı günü sat 03:00’da Gigantes de Carolina ile karşılaşacak. İddaa ev sahibinin galibiyeti için oranı 1.49 olarak açıklamışken intobet ise oranı 1.64 olarak belirlemiş. 

Cangrejeros son 3 maçtan ikisini kaybetmiş olmasına rağmen topladığı 9 galibiyet ve yüzde 50 kazanma oranu ile grupta kendisine 3. sırada yer buldu. Evlerindeki performanslarına baktığımızda da işlerin yolunda olduğunu biliyoruz. Son 4 maçlarından 3 tanesini kazandılar. Son olarak Caguas karşısında sürprize izin vermmeişler ve 103-97’lik skorla kazanmışlardı. De Leon, Andujar, Sullinger, Hodge takımın öne çıkan isimleri konumundalar. 

Gigantes ise son 3 maçtan ikisini kazandı ve onlar da 9 galibiyet ulaştılar. Ancak kazanma oranları yüzde 45’de kaldığı için ilk 4 sıraya, play-off potasına giremediler ve 5. sırada yer aldılar. Deplasman karnelerine baktığımızda ise son 3 maçtan ikisini kaybettiklerini gördük. Sırasıyla Mayaguez’e 4 sayı ve Aguada’ya 3 sayı farkla yenilmekten kurtulamamışlardı. Brezilyalı Franklin, Cruz, James Jr. , Goodwin ve Waters takımın öne çıkan silahları.

Kağıt üstünde iki denk takım olduklarını söyleyebiliriz. Ancak son dönemde Cangrejeros daha iyi bir basketbol ortaya koyuyor ki evlerinde oynamanın avantajını da iyi kullanan takımlardan biri olduklarını tekrar hatırlatalım. İlk 4 yarışında geri adım atmamak ve rakiplerin kendilerine yaklaşmasına izin vermemek adına bu maçta hata yapmayacaklarını De Leon ve Andujar gibi kaliteli yerliler artı Sullinger ile Hodge gibi tecrübeli yabancılarla galibiyete ulaşacaklarını tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: MS 1 – 1.49
intobet Oranı: MS 1 – 1.64
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Porto Riko Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Capitanes de Arecibo – Gigantes de Carolina İddaa Tahmini 21.06.24

Porto Riko Ligi mücadelesinde Capitanes de Arecibo Cuma günü saat 03:00’da Gigantes de Carolina ile …