Anasayfa / Bursaspor İnfo Yatırım / Çağdaş Bodrum Spor – Bursaspor İnfo Yatırım İddaa Tahmini 12.02.24

Çağdaş Bodrum Spor – Bursaspor İnfo Yatırım İddaa Tahmini 12.02.24

Türkiye Sigorta Basketbol Süper Ligi 20. hafta mücadelesinde Çağdaş Bodrum Spor Pazartesi günü saat 19:00’da Bursaspor İnfo Yatırım ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de intobet toplam sayı limitini 165.5 olarak açıklamışlar. 

Bodrum ekibi üst üste kayıplar yaşadıktan sonra geçen hafta kazanarak 6 galibiyete ulaşmış ve düşme hattından çıkabilmek için farkı 1 galibiyette tutmayı başarmıştı. Son 4 maçlık dönemebaktığımıda sonuçlardan bağımsız olarak bize içerde dışarıda farketmeksizin yüksek skorlar izlettiklerini gördük, o maçlarda sırasıyla 185, 166, 167 ve 200 sayı izletmişlerdi! Son olarak geçen hafta deplasmanda Daçka’yı 97-103 ile geçtiler. 

Bursaspor da rakibine benzer bir dönemden geçti. Üst üste 4 kaybın ardından geçen hafta kazanarak koç Kavut yönetimindeki ilk galibiyetlerine ulaşmış oldular. Onların da bu 4 maçlık dönemine baktığımızda 3 maçtaki ortak noktanın yüksek tempo ve hücum odaklı basketbol olduğunu görebiliriz. O maçlarda sırasıyla 179 ve 175 sayı üretilmişti. Son olarak evlerinde Büyükçekmece’yi 94-81 ile geçmişlerdi geçen hafta. 

Bursaspor’un 8 galibiyeti ve Bodrumspor’un 6 galibiyeti var. Aslında iki takımın da ana hedefi düşme potasından kurtulmak, uzak kalmak. Dolayısıyla sezonun hedef maçlarından birine çıkacaklar. Özellikle Bodrum, Büyükçekmece ve Merkezefendi’yi yakalamak için büyük bir fırsat yakalamış durumda. Bu nedenle de yüksek motivasyon ve konsantrasyonla kendi basketbollarını oynayacaklarını, bunun da tempoyu arttıracağını düşünüyorum. Bursaspor’un da Brown ve Floyd gibi silahlarla onlara atarak karşılık vermesini bekliyorum, yani anlayacağınız üzere tercihim toplam baremden üst seçeneği olacak. 

İddaa Oranı: ÜST (165.5) – 1.56
intobet Oranı: ÜST (165.5) – 1.74
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

NBA iddaa tahmin ve analizleri

Phoenix Suns – Oklahoma City Thunder İddaa Tahmini 04.03.24

NBA Batı Konferansı mücadelesinde Phoenix Suns Pazartesi günü saat 05:30’da Oklahoma City Thunder ile karşılaşacak. …