Anasayfa / İddaa Tahminleri / Oklahoma City Thunder – Sacramento Kings İddaa Tahmini 11.02.24

Oklahoma City Thunder – Sacramento Kings İddaa Tahmini 11.02.24

NBA Batı Konferansı mücadelesinde Oklahoma City Thunder Pazar günü saat 23:00’da Sacramento Kings ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de intobet toplam sayı limitini 236.5 olarak açıklamışlar. 

Thunder son 2 maçını üst üste kaybederek düşüşe geçti. Ancak buna rağmen topladıkları 35 galibiyetle halen liderlik yarışını sadece 1 galibiyet geriden takip etmeyi sürdürüyorlar. Son 3 maçlarına baktığımızda ise sonuçlardan bağımsız olarak bize yüksek tempoda, bol skorlu mücadeleler izletmişler ve özellikle savunmada sınıfta kalmışlardı. O maçlarda sırasıyla 262, 241 ve 257 sayı üretilmişti. Biyombo ve Hayward dışında eksikleri yok. 

Kings cephesine baktığımızda ise onların da son 3 maçtan ikisini kaybettiklerini gördük. Bu nedenle de 30 galibiyette kaldılar ve kendilerine 5. sırada yer bulabildiler. Evden uzaktaki karnelerine baktığımızda ise son 3 maçtaki ortak noktanın yüksek tempo ve bol skor olduğunu söyleyebiliriz. O maçlarda sırasıyla 255, 238 ve 246 sayı üretilmişti. 10 Şubat’taki son sınavlarında ise konuk ettikleri şampiyon Nuggets’ı 135-106 gibi dikkat çekici bir skorla ezip geçmişlerdi! Duarte ve Vezenkov dışında bir eksikleri yok.

İki takım arasında kağıt üstünde ciddi farklar olduğunu düşünmüyorum, puan tablosuna yansıyanın aksine denk güçler diyebiliriz. Bu nedenle de bu maçta kimin kazanacağını kestirmek, özellikle handikap tahmini yapmak bence zor. Diğer yandan iki takımın da son dönemde tempoyu nasıl forse ettiklerini, aynı zamanda savunmada da ne kadar yumuşak kaldıklarını biliyoruz. Bu maçta da temponun yüksek olmasını, birbirlerinin savunma zaaflarını bir tarafta Gilgeous-Alexannder, Giddey diğer tarafta Sabonis, Fox gibi silahlarla cezalandırarak bize bol skorlu bir mücadele izeltmelerini bekliyorum. 

İddaa Oranı: ÜST (236.5) – 1.47
intobet Oranı: ÜST (236.5) – 1.65
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Fransa Pro A Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Metropolitan Levallois – Nancy İddaa Tahmini 02.03.24

Fransa Betclic ELITE Pro A 24. hafta mücadelesinde Metropolitan Levallois Cumartesi günü saat 20:30’da Nancy …