Anasayfa / Auckland Tuatara / Canterbury – Auckland İddaa Tahmini 20.05.23

Canterbury – Auckland İddaa Tahmini 20.05.23

Yeni Zelanda Ligi mücadelesinde Canterbury Cumartesi günü saat 08:00’da Auckland ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de intobet toplam sayı limitini 174.5 olarak açıklamışlar.

Canterbury bu sezon ligin iddialı takımlarından birisi, nitekim çok iyi bir giriş yaptılar ve 7 maçlarından 6 tanesini kazandılar! Bunun yanında son 3 maçlarına baktığımızda üst üste gelen galibiyetlerin yanı sıra bu maçların ikisinde bizlere yüksek tempoda, bol skorlu mücadeleler izletmişlerdi. Sırasıyla 188 ve 190 sayı çıkmıştı o maçlarda! Elleri de Tevin Brown, Wynyard, Darling, Baxter gibi değerli silahlar var.

Auckland ise rakibinden sadece bir adım geride, zirve takibini sürdürüyor. Son 2 maçlarını üst üste kazandılar ve bu onların 8 maçtan çıkardığı 5. galibiyetleri oldu. Son 5 maçlarına baktığımızda ise sonuçlardan bağımsız olarak tüm maçlarda minimum 175 sayı üretildiğini gördük! Deplasmandaki son maçlarına baktığımızda ise hücumda çok etkili olduklarını ve Otago’yu 84-93 ile yendiklerini görebiliriz. 

Kağıt üstünde olduğu gibi son haftalarda sahada oynadıkları basketbol anlamında da denk olduklarını gösteren iki takım var karşımızda. İki takım da üretimde sorun yaşamıyorlar, kaliteli hücum silahları var ve yüksek tempoda oynayarak birbirlerinin savunmadaki zaaflarını bu silahları verimli kullanarak cezalandıracaklarını düşünüyorum. Dolayısıyla savunmadan çok hücum performanslarının ön planda olacağı, bol skorlu ve keyifli bir maç bekliyorum. 

İddaa Oranı: ÜST (174.5) – 1.64
intobet Oranı: ÜST (174.5) – 1.84
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

İspanya Liga Endesa iddaa tahmin ve analizleri

Joventut Badalona – Cazoo Baskonia İddaa Tahmini 30.05.23

İspanya Liga Endesa çeyrek final serisi 2. maçında Joventut Badalona Salı günü saat 22:00’da Cazzo …