Anasayfa / Alicante / CD Maristas Palencia – Lucentum Alicante İddaa Tahmini 26.05.23

CD Maristas Palencia – Lucentum Alicante İddaa Tahmini 26.05.23

İspanya LEB Oro çeyrek final serisi ilk maçında CD Maristas Palencia Cuma günü saat 22:00’da Lucentum Alicante ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de intobet misafir takım lehine 9.5 handikap belirlemişler.

Palencia normal sezonu 2. sırada bitirerek ne kadar iddialı ve güçlü bir takım olduğunu göstermişti. Özellikle iç saha performansları ile parmak ıssırttılar tam olarak! Çıktıkları 17 maçın tamamını kazandılar burada. Son 2 maçta Estudiantes’i 8 sayı farkla ve Melilla’yı ise tam 29 sayı farkla geçmeyi bilmişlerdi. Wintering (12.3 sayı), Tanner McGrew (11.4 sayı) ve Devin Schmidt (11.3 sayı) üçlüsü yine takımlarını galibiyete taşımaya çalışacaklar.

Alicante ise normal sezonu 9. sırada tamamlamış olan, son play-off biletini kapmış bir ekip. Diğer yandan deplasman karnelerinin sıkıntılı olduğunu belirtelim. Evden uzaktaki son 4 maçlarını da üst üste kaybettiler. Son 2 deplasman maçlarında ise hiç varlık gösteremediklerini, Andorra’dan 15 ve Castello’dan 19 sayı fark yediklerini görmüştük. Sean McDonnell (10.1 sayı) ve Delaney Blaylock (10.1 sayı) takımın öne çıkan isimleri konumundalar.

Bu sezon oynadıkları 2 karşılaşmada da Palencia rakibini zorlanmadan yenmişti. Önce deplasmanda 28 ve sonra da içerde 8 sayı farkla kazanmayı bilmişlerdi. Play-off’da da durumun farklı olacağını düşünmüyorum. Palencia, Endesa’ya çıkmak için kurulmuş bir takım ve evlerinde de kalite ve seviye farkını net olarak sahaya koymalarını bekliyorum. Wintering, McGrew, Schmidt üçlüsünün liderliğinde hücumda etkili olup kazanırken handikapı da geçeceklerini, çift haneli farkları bulacaklarını tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: MS 1 (-9.5) – 1.48
intobet Oranı: MS 1 (-9.5) – 1.67
Güven Endeksi: 6Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Çekya Ligi iddaa tahmin ve analizleri

BK Opava – Decin İddaa Tahmini 28.05.23

Çekya Ligi final serisi 2. maçında BK Opava Pazar günü saat 18:10’da Decin ile karşılaşacak. …