Anasayfa / Gigantes de Carolina / Grises de Humacao – Gigantes de Carolina İddaa Tahmini 27.05.23

Grises de Humacao – Gigantes de Carolina İddaa Tahmini 27.05.23

Porto Riko Ligi B grubu mücadelesine Grises de Humacao Cumartesi günü saat 03:00’da Gigantes de Carolina ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de Rexbet toplam sayı limitini 181.5 olarak açıklamışlar.

Humacao son dönemin en formda takımı ligde. Son 5 maçlarını üst üste kazandılar ve bu sayede de 11 galibiyete ulaştılar. Kendilerine 5. sırada yer buldular. Bunun yanında son dönemde sergiledikleri galibiyet serisinde, son 3 maçtan ikisinde bizlere yüksek skorlar izletmişlerdi. Sırasıyla 197 ve 237 sayı üretilmişti o maçlarda. Evlerindeki son maçta güçlü rakipleri Bayamon’u 100-97 ile geçmeyi bilmişlerdi. Eski dostlar Trice ile Mitchell’ın yanı sıra Ennis de takımın önemli silahlarından birisi. 

Carolina ise son dönemde istikrarsız sonuçlar aldı ama buna rağmen 14 galibiyetle 2. sırada kendisine yer buldu. Deplasman karneleri ise sıkıntılı, son 3 maçtan ikisini kaybettiler. O maçlarda savunmada da sınıfta kaldıklarını net olarak belirtelim. Sırasıyla 176 ve 181 sayı üretilmişti. Son maçta ise 26 Mayıs’da konuk ettikleri Arecibo karşısında iyi direnseler de yine savunmada sınıfta kalmışlar ve 85-91 ile kaybetmekten kurtulamamışlardı. 

İki takım arasında puan tablosuna baktığımızda 3 galibiyetlik bir fark görüyoruz, Carolina bir adım önde. Ancak konu sahada oynanan basketbola ve form grafiğine gelince ev sahibi avantajıyla beraber Humacao rakibinden bir adım önde. Özellikle yüksek tempoda oynayıp hücumda etkili oldukları maçlarda fark yaratıyorlar, Carolina da savunmada yumuşak bir takım, tam onların dişine göre. Dolayısıyla Trice, Mitchell, Ennis üçlüsünün liderliğinde 95 hatta 100 baremine ulaşabilirler diye düşünüyorum. Bu da maçı üste taşımak için yeterli olacaktır. 

İddaa Oranı: ÜST (181.5) – 1.67
Rexbet Oranı: ÜST (181.5) – 1.84
Güven Endeksi: 6Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Basketboltahmin.net iddaa tahminleri ve analizleri

Hırvatistan – Polonya İddaa Tahmini 23.06.24

Hazırlık Maçları kapsamında Opatija’da düzenlenen turnuvada ev sahibi Hırvatistan Pazar günü saat 19:30’da Polonya ile …