Anasayfa / Centauros / Centauros – Piratas de La Guaira İddaa Tahmini 24.08.22

Centauros – Piratas de La Guaira İddaa Tahmini 24.08.22

Venezüela Ligi Batı grubu mücadelesinde Centauros Çarşamba günü saat 02:30’da Piratas de La Guaira ile karşılaşacak. intobet misafirtakım lehine 7.5 handikap belirlemişken İddaa ise bu maça oran açmamış.

Centauros 17 maçın ardından hanesine 13 galibiyet yazdırdı ve grubun iddialı takımlarından biri. Ayrıca tam 6 maçlık nefis bir galibiyet serisi yakalamış durumdalar. Bu maçların tamamının iç sahada geldiğinin de altını çizelim. Son 2 maçta 21 ve 22 Ağustos’da önce Llaneros’u 78-64 spmra da Toros’u 75-69 ile geçmeyi bilmişlerdi. Son maçta Araujo 18 sayı, 22 ribaund ile MVP performansı serilerken Pena 16 sayı, 3 asist ve Morrinson 13 sayı, 5 ribaund ile ona desteol olmuşlardı.

Guaira ise 18 maçtan 9 tanesini kazanabildi ve grubun orta şekerli takımlarından biri. Son 3 maçlarını üst üste kazanarak ise ne kadar formda olduklarını gösterdiler. Ancak deplasman karnelerinin özellikle son dönemde iyi olmadığını belirtelim, son 3 deplasman maçlarından ikisini kaybettiler. Üst üste Trotamundos’a 7 ve 2 sayı ile kaybettikten sonra sikletlerinde olmayan Toros’u ise 17 sayı farkla deplasmanda rahat geçmişlerdi. 

Her ne kadar son haftalarda sergiledikleri basketbol anlamında denk ekipler gibi görünseler de Centauros sezon boyunca başarısını sergilemiş, istikrarlı bir takım ki özellikle evlerinde çok etkililer ve tam 6 maçtır kaybetmiyorlar taraftarları önünde. Bu maçta da deplasmanlarda zorlanabilen Guaira karşısında galibiyete yakın olduklarını düşünüyorum. Araujo ve Pena’yı yine verimli kullanarak kazanacaklarını, bunu yaparken de handikapı geçeceklerini tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: –
intobet Oranı: MS 1 (-7.5) – 1.83
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Fransa LNB Pro A iddaa tahmin ve analizleri

AS Monaco – Roanne İddaa Tahmini 02.10.22

Fransa Betclic ELITE Pro A 3. hafta mücadelesinde AS Monaco Pazar günü saat 18:00’da Roanne …