Anasayfa / Genel / Charlotte Bobcats Philadelphia Sixers Maçı İddaa Tahmini ve Yorumu 14 Şubat 2017

Charlotte Bobcats Philadelphia Sixers Maçı İddaa Tahmini ve Yorumu 14 Şubat 2017

All Star haftası içindeyiz, All Star öncesinde takımlar artık son maçlarını oynamaya başladı. Bu gece yoğun bir Nba programı ile karşı karşıyayız. Nba‘de 14 Şubat’ın ilk saatlerinde şu ana kadar oranları açıklanmış 8 maç bulunuyor. Sakatlık durumları netleşmeyen takımların oranları henüz açıklanmadı. Bu yazımızda Charlotte Philadelphia maçına yakından bakmaya çalışacağız. Maçın iddaa handikapları 8,5 sayı ile deplasman ekibinde. Saat 03:00’de başlayacak olan Doğu konferansı karşılaşmasının alt üst bareminin 212,5 sayı olduğunu görüyoruz. Yurtdışı bahis sitelerinde Charlotte’nin handikapsız galibiyetinin 1.28 ile 1.35 arasında değiştiğini görüyoruz.

Philadelphia sezon başında ligin en kötü kadrosu olarak gösterilirken, şimdi playoff hesapları yapan bir takıma dönüştüler. Takımdaki Avrupalılar takımın havasını bir anda değiştirdi diyebilirim. Rodriguez ve Ersan‘ın gelişi özellikle, pas trafiğine, oyunun dolaşımına doğrudan etki yaptı. Philadelphia, çok iyi bir seri yaptıktan sonra Embil’in şanssız sakatlığı ile duruldu. Üst üste aldığı yenilgilerle takım normale dönmüştü diyebiliriz. Fakat Embil’in olmadığı süreçte önce Orlando’yu deplasmanda devirdiler, ardından da 10 maçtır kazanan Miami Heat’in serisini durduran takım oldular. Takımın özgüveni, yarattıkları sinerji gerçekten sempati uyandırıyor. Playoff şanslarını düşük buluyorum ama takım gelecek seneler adına çok şey vaadediyor.

Charlotte Bobcats takımında büyük bir düşüş var. Walker ve Batum gibi iki büyük yıldızının varlığına rağmen henüz istedikleri yerde değiller. Charlotte aldığı yenilgilerle playoff potasından uzaklaşmaya başladı. Takımın özgüveni o kadar azaldı ki tam kazanacaklar dediğimiz maçları bile sonlarda elleriyle vermeye başladılar. Oyuncuların saha içinde elleri titremeye başladı. Bir galibiyet, her şeyi onlar adına değiştirebilir. Philadelphia her şeye rağmen onlar için uygun bir rakip. Charlotte son 10 maçından sadece 1 galibiyet çıkarabildi. O da zayıf Brooklyn karşısında kendi sahalarında alınmış bir galibiyetti. Philadelphia bundan bir ay önce Bobcats’i evinde devirmişti. Fakat Charlotte aynı hatayı ikinci defa yapmayacaktır. Mutlak bir Charlotte galibiyeti bekliyorum.

İddaa Oranı :1.70 (8,5)

Bets10 Oranı: 1.32 (Handikapsız)Hakkında Kaan Yılmaz

Küçük yaşlardan itibaren çeşitli yaş gruplarında futbol oynadım. Geçirdiğim bir sakatlıktan ötürü futboldan pratik düzeyde uzunca bir süre uzak kaldım. Fakat izleyici olarak futboldan koptuğum söylenemez. Öte yandan basketbolu da son derece keyifli buluyorum.

Mutlaka bakın

NBA iddaa tahmin ve analizleri

Cleveland Cavaliers – Orlando Magic İddaa Tahmini (2) 27.10.22

NBA normal sezon mücadelesinde Cleveland Cavaliers, çarşambayı perşembeye bağlayan gece saat 02:00’de Orlando Magic ile Rocket Mortgage …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir