Anasayfa / NBA / Charlotte Hornets – Cleveland Cavaliers İddaa Tahmini 13.03.23

Charlotte Hornets – Cleveland Cavaliers İddaa Tahmini 13.03.23

NBA normal sezon mücadelesinde Charlotte Hornets, pazarı pazartesiye bağlayan gece saat 00:00’da Cleveland Cavaliers ile Spectrum Center’da karşı karşıya gelecek. İddaa ve intobet bu maçın handikapını ev sahibi takım lehine 7.5 olarak belirlemiş.

Charlotte Hornets dün gece de parkeye çıkmış ve Utah Jazz’a karşı sadece ilk çeyreği iyi oynamayı başarabilmişti. 17 üçlük buldukları maçta Mark Williams’ın da oynamamasıyla birlikte pota altından delik deşik oldular ve rakibin çok dominant kalmasını engelleyemediler. Mark Williams’ın bu gece de forma giymeme ihtimali yüksek. Böylece Cleveland’ın uzunlarına karşı büyük sıkıntılar yaşayabilirler.

Cleveland ise Miami deplasmanında arka arkaya oynadığı iki maçın birini kazanırken diğerini 119-115 kaybetti. Darius Garland ikinci maçta forma giyemeyince tüm yük Mitchell’ın omuzlarına kaldı ve daha fazla skor üretseler de kritik anlarda gerekeni yapamadılar. Maçı 6 sayı 13 ribauntla tamamlayan Jarrett Allen ve Darius Garland’ın bu geceki maçı kaçırma ihtimalleri mevcut.

İki takım arasında çok büyük bir kalite farkı var. Charlotte Hornets Plumlee’nin takası sonrası Mark Williams’ı kullanıyordu ama Williams’ın da olmamasıyla birlikte üçüncü pivota kadar düştüler ve son maçta bunun acısını çektiler. Bugün de Mark Williams forma giyemeyebilir. Her ne kadar Jarrett Allen da benzer ihtimale sahip olsa da gerek kısalarla gerek de Mobley’le birlikte Cleveland’ın pota altında son derece aktif olmasını bekliyorum. Tercihim bu avantajdan ötürü deplasman ekibinden yana olacak.

Eksikler:

Charlotte: James Bouknight (düşük ihtimal), Mark Williams (düşük ihtimal), Cody Martin
Cleveland: Darius Garland (gtd), Jarrett Allen (düşük ihtimal)

İddaa Oranı: MS 2 (-7.5) – 1.57
intobet Oranı: MS 2 (-7.5) – 1.75
Güven Endeksi: 8Hakkında Kaya Pekoğlu

Mutlaka bakın

NBA iddaa tahmin ve analizleri

Dallas Mavericks – Charlotte Hornets İddaa Tahmini (2) 25.03.23

NBA Batı ekiplerinden Dallas Mavericks Cumartesi günü saat 03:30’da Doğu ekibi Charlotte Hornets ile karşılaşacak. …