Anasayfa / Charlotte Hornets / Charlotte Hornets – Orlando Magic İddaa Tahmini 04.03.23 (2)

Charlotte Hornets – Orlando Magic İddaa Tahmini 04.03.23 (2)

NBA Doğu Konferansı mücadelesinde Charlotte Hornets Cumartesi günü saat 03:00’da Orlando Magic ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de Best10 ev sahibi lehine 1.5 handikap belirlemişler.

Hornets konferansın zayıf halkalarından birisi. Son dönemde toparlanma sinyalleri verip üst üste galibiyetler alsalar da ancak 20 galibiyet toplayabildiler ve play-in yarışından 10 galibiyet uzaktalar, sezonun kalanını formalite maçları oynayarak tamamlayacaklar. 5 maçlık galibiyet serisi de 2 gün önce konuk ettikleri Suns karşısında sona ermiş, 14 sayı farkla yenilmekten kurtulamamışlardı. LaMelo Ball dışında eksikleri yok.

Orlando ise şuana kadar 26 galibiyet topladı ve halen az da olsa play-in bileti kapma şansları var. 10. sıradan 4 galibiyet uzaktalar. Son 2 deplasman maçlarına baktığımızda ise dişlerine göre rakiplerden Pelicans’ı 8 sayı farkla geçerken, güçlü Milwaukee’ye ise direnememişler ve tam 22 sayı farkla yenilmişlerdi. O maçta Anthony 28 sayı, 7 ribaund, Fultz 21 sayı, 7 ribaund, 5 asist, Carter 19 sayı, 10 ribaund ve F.Wagner 18 sayı ile direnen başlıca isimlerdi. Isaac dışında önemli bir eksikleri yok. 

İki takım arasında bana göre puan tablosunda gördüğümüz fark kadar kağıt üstünde bir kadro kalite farkı var. Play-in şansı az da olsa devam eden Orlando’nun herhangi bir iddiası bulunmayan dişine göre bir rakip olan Charlotte karşısında Banchero, Fultz, Wagner, Anthony, Carter gibi yetenekleriyle hata yapmayacağını ve hanesine galibiyet yazdıran taraf olacağını düşünüyorum. 

İddaa Oranı: MS 2 (-1.5) – 1.44
Best10 Oranı: MS 2 (-1.5) – 1.64
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

NBA iddaa tahmin ve analizleri

San Antonio Spurs – Utah Jazz İddaa Tahmini (2) 30.03.23

NBA Batı Konferansı mücadelesinde San Antonio Spurs Perşembe günü saat 03:00’da Utah Jazz ile karşılaşacak. …