Anasayfa / Charlotte Hornets / Charlotte Hornets – Toronto Raptors İddaa Tahmini 08.02.24

Charlotte Hornets – Toronto Raptors İddaa Tahmini 08.02.24

NBA Doğu Konferansı mücadelesinde Charlotte Hornets Perşembe günü saat 03:00’da Toronto Raptors ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de Betroad toplam sayı limitini 222.5 olarak açıklamışlar. 

Hornets son 5 maçını üst üste kaybetti ve zaten şuana kadar toplayabildikleri sadece 10 galibiyetle konferansın zayıf halkalarından birisi konumundalar. Evlerindeki performanslarına baktığımızda da tam 7 maçtır kazanamadıklarını görüyoruz… Son 3 iç saha maçlarından ikisinde ise kayıpların dışında ortak noktanın yüksek tempo ve bol skor olduğunu gördük, sırasıyla 227 ve 242 sayı üretilmişti o maçlarda. Williams, Lowry, Ball yine forma giyemeyecekler, Ntilikina, Martin ve Hayward’ın durumları ise net değil. 

Kanada ekibi ise şuana kadar 17 galibiyet toplayabildi, onlar da kötü durumdalar ama en azından matematiksel olarak play-in oynama şansları daha makul bir seviyede. Potadan 5 galibiyet uzaktalar. Buunla beraber son 3 maçlarını üst üste kaybederken bir diğer ortak noktanın da hücum odaklı basketbol olduğunu görüyoruz, sırasıyla 241, 262 ve 238 sayı izletmişlerdi o maçlarda. Bu maçta önemli bir eksikleri bulunmuyor. 

Konferansın alt sıralarında yer alan iki denk takımın kapışmasını izleyeceğiz. Evet Raptors bir kademe daha iyi durumda ama onlar da deplasmanda oldukları için pek güven vermiyorlar. Diğer yandan iki takımın da son dönemde yaşadıkları üst üste kayıplarda temel sıkıntılarının yumuşak savunma olduğunu biliyoruz. Bu maçta da tempo konusunda birbirlerine çanak tutacaklarını, yüksek tempoda da birbirlerinin savunma zaaflarını cezalandırarak bize bol skorlu bir mücadele izleteceklerini tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: ÜST (222.5) – 1.45
Betroad Oranı: ÜST (222.5) – 1.65
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Fransa Pro A Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Metropolitan Levallois – Nancy İddaa Tahmini 02.03.24

Fransa Betclic ELITE Pro A 24. hafta mücadelesinde Metropolitan Levallois Cumartesi günü saat 20:30’da Nancy …