Anasayfa / Cleveland Cavaliers / Washington Wizards – Cleveland Cavaliers İddaa Tahmini 08.02.24

Washington Wizards – Cleveland Cavaliers İddaa Tahmini 08.02.24

NBA Doğu Konferansı mücadelesinde Washington Wizards Perşembe günü saat 03:00’da Cleveland Cavaliers ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de Hovarda ev sahibi lehine 9.5 handikap belirlemişler. 

Wizards konferansın vasat ekiplerinden, zayıf halkalarından birisi. Son 3 maçlarını üst üste kaybettiler ve zaten toplamda da 49 maçtan sadece ama sadece 9 galibiyet çıkarabilmiş durumdalar. Bu kötü seride, yani üst üste kaybettikleri 3 maçtan ikisinde Clippers’a 16 sayı ve Suns’a ise 28 sayı farkla kaybetmişler, evlerindeki maçta ise Heat’e 8 sayı ile teslim olmuşlardı. Bu maçta Bagley dışında önemli bir eksikleri bulunmuyor. 

Cavs ise son dönemin en formda en diri takımlarından birisi. Son 6 maçlarını üst üste kazandılar ve bu sayede de 32 galibiyete ulaşarak kendilerine 2. sırada yer buldular. Deplasman karneleri de gayet iyi, son 3 maçlarını üst üste kazandılar. Bu seride konferansın güçlü ekiplerinden Bucks’ı da evden uzakta hem de 12 sayı farkla, net bir skorla geçmişlerdi. Cezası devam eden Thompson dışında önemli bir eksikleri yok, tam kadro olarak sahada olacaklar. 

İki takım arasında net bir siklet farkı var. Cavs konferansın en formda en diri takımlarından birisi. Son dönemde içerde dışarıda farketmeksizin tüm rakiplerini net skorlarla geçmeyi biliyorlar. Karşılarında sadece konferansın değil, tüm ligin en zayıf takımlarından biri olduğunu düşündüğümüzde tam kadro çıkacakları bu maçta da sürprize izin vermeyeceklerini ve çift haneli farkları göreceklerini bence rahatlıkla söyleyebiliriz. 

İddaa Oranı: MS 2 (-9.5) – 1.45
Hovarda Oranı: MS 2 (-9.5) – 1.65
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

basketbol günün iddaa tahminleri basketboltahmin.net

Günün İddaa Kuponu 04.03.24

NBA programında Pazartesi günü sabaha karşı oynanacak maçlara dair en güvendiğim tahminleri sizin için seçtim, …